5 sposobów na miękkie, błyszczące rude włosy.

1
830

5 sposobów na miękkie, błyszczące rude włosy.

Czy kiedykolwiek widząc inne kobiety z błyszczącymi  rudymi włosami zastanawiałyście się, jak one to robią? Oto pięć wskazówek, które sprawiają, że włosy będą zdrowe i lśniące (nie tylko w rudym odcieniu!):

  1. Zimne płukanie. To naprawdę łatwy i tani sposób, by uzyskać połysk. Wystarczy zawsze spłukać włosy zimną wodą pod koniec mycia. Ta sztuczka działa, ponieważ zamyka łuski włosa co powoduje, że włosy są gładsze i ładnie odbijają światło.
    2. Głębokie odżywianie. Głębokie odżywianie włosów zmniejsza uszkodzenia włosa od ciepła, zanieczyszczeń czy nawet szczotkowania. Stosujmy dobrą odżywkę po umyciu włosów, koncentrując się na końcach. Pozostawmy ją na włosach przez czas wskazany na produkcie lub około 5 minut, a następnie dobrze wypłukać.
  2. Ciepło. Ciepło może uszkodzić włosy i może spowodować, że rude włosy będą wyglądać na bardziej suche. Jednakże czasem także prostowanie włosów nada im natychmiastowy połysk, ale tylko pod warunkiem, że użyjemy preparatów chroniących przed wysoką temperaturą.
    4. Zamień swoją szczotkę. Zainwestuj w szczotki wykonane z naturalnego włosia, korzystnie są z dzika. Podczas szczotkowania rozprowadzimy nasz naturalny olej po całych włosach, przywracając naturalny blask.
  3. Woda. Niektórzy z nas po prostu piją za mało wody! Woda nawilża całe ciało, także włosy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ