8 najlepszych pomysłów na koszulki rockowe

0
747

W modzie jest bardzo ciężko znaleźć element ubrania, który zachowałby swoją aktualność przez dłuższy czas aniżeli koszulki rockowe. Ten detal garderoby znajduje swoich zwolenników nie tylko wśród młodych ludzi, ale i wśród osób ze starszych pokoleń.

Koszulki same w sobie są bardzo wygodnym ubraniem, które daje niezwykły komfort podczas użytkowania. Oczywiście, o koszulki można bardzo łatwo dbać, dlatego również są one tak popularne. Poza tym, jest to doskonały materiał, na którym można umieścić nie tylko ładne wzory albo aplikacje, ale również symbolikę o konkretnym przekazie społecznym. Taki przekaz właściwie posiadają koszulki rockowe. Jakie koszulki cieszą się największą popularnością?

1. Koszulki Guns’n’Roses

Jednym z najczęściej wybieranych wzorów na koszulkach metalowych są symbole i zdjęcia, powiązane z Guns’n’Roses, amerykańskim zespołem, pochodzącym z 1985 roku. Oczywiście, takie koszulki są popularne, ponieważ zespół ma bardzo dużo zwolenników. Jeżeli jednak popatrzeć na to od strony mody, Guns’n’Roses ma bardzo ciekawe logo, zawierające pistolety oraz róże, które doskonale prezentuje się na ubraniach. Innym, bardzo popularnym wariantem loga, jest czaszka w kapeluszu, naśladującym pokrycie głowy gitarzysty prowadzającego, Slasha.

2. Koszulki rockowe AC/DC

Koszulki AC/DC to również jeden z najczęściej wybieranych elementów kreacji rockowych. Jak i w poprzednim przypadku, wynika to z szalonej popularności legendarnego zespołu, ale także przez bardzo nietypowe logo, zawierające symbol pioruna. Jednym z najładniejszych wzorów, dostępnych na rynku, jest okładka piętnastego albumu Black Ice.

3. Koszulki metalowe Iron Maiden

Koszulki rockowe Iron Maiden są jednym z liderów sprzedaży przede wszystkim dlatego, że ten brytyjski zespół jest prawdziwą klasyką gatunku heavy-metal. Poza tym, fani uwielbiają maskotkę Eddie the Head, która po raz pierwszy pojawiła się na okładce singla Running Free. Eddie jest bardzo stylowym wzorem, dopełniającym każda kreacje rockową.

4. Koszulki Metallica

Osoby, preferujące nie tylko rytmy trashowe, ale i ballady metalowe, chętnie wybierają koszulki o symbolice Amerykańskiego zespołu Metallica. Zarówno samo logo jest popularną ozdobą ubrań, jak i okładka trzeciego albumu Master of Puppets, który cieszy się największym uznaniem.

5. Koszulki metalowe Megadeth

Oczywiście, garderoba prawdziwego metalowca nie obędzie się bez koszulki rockowej o symbolice nieśmiertelnego zespołu Megadeth. Logo Megadeth jest cały czas aktualne, ponieważ zespół nieustannie tworzy nowe albumy. Poza tym, maskotka Vic Rattlehead jest jednym z ulubionych wzorów rockowych.

6. Koszulki rockowe Bon Jovi

Niemniej popularne są koszulki rockowe zespołu Bon Jovi. Ponieważ amerykański zespół, założony przez Johna Bongioviego, ma kompozycje, wykonane w rozmaitych stylach od hard rocku i heavy metalu do pop rocku, znajduje on zwolenników o zupełnie odmiennych gustach muzycznych. Dlatego właśnie koszulka o charakterystycznej grafice, przedstawiającej serce, przebite nożem ze skrzydłami, jest jednym z najczęściej wybieranych ubrań w stylu rockowym.

7. Koszulki Kiss

Koszulki o symbolice amerykańskiego zespołu metalowego Kiss także cieszą się dużym zainteresowaniem. Oczywiście, przyczyniają się do tego nieśmiertelne hity zespołu, ale również przez unikatowy styl jego uczestników, który jest doskonale przekazywany na grafikach, dekorujących koszulki rockowe.

8. Koszulki Motörhead

Mówiąc o najbardziej popularnych koszulkach rockowych, nie wolno zapominać o T-shirtach, dekorowanych symboliką zespołu Motörhead. Same logo Motörhead doskonale prezentuje się na koszulkach, a oprócz niego w sprzedaży dostępne są rozmaite grafiki oraz zdjęcia uczestników kapeli.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez sklep rockowy metalRoute specjalizujący się w modzie motocyklowej, metalowej i rockowej

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ