Chcesz wypromować swój salon? Wcale nie musisz być specem od marketingu

0
40

Chcesz nauczyć się, jak rozmawiać z klientami i zwiększyć zyski? Nie musisz kończyć specjalistycznych studiów ani jeździć na kosztowne kursy. Po prostu włącz komputer lub smartfona i przeczytaj przystępne lekcje Akademii Versum – internetowego kursu stworzonego na miarę potrzeb managerów i właścicieli salonów urody. Zobacz, co możesz zyskać!

1. Bezpłatny dostęp do specjalistycznych porad biznesowych

Akademia Versum to portal z poradami biznesowymi stworzony przez twórców Versum – oprogramowania do zarządzania firmami z branży hair & beauty. Oni jak nikt inny poznali branżę od podszewki i wiedzą, czego salony urody najbardziej potrzebują do tego, aby dobrze funkcjonować na rynku. Właśnie dlatego powstał kurs internetowy opracowany przez prawdziwych ekspertów. Dostęp do niego jest w pełni bezpłatny, nie jest w żaden sposób ograniczony i nie wymaga logowania. Wystarczy wejść na stronę www.akademiaversum.pl i rozpocząć lekturę.

2. Wiedzę przekazywaną przez najlepszych ekspertów z branży

Lekcje zamieszczane w Akademii Versum przygotowywane są przez prawdziwe autorytety w zakresie zarządzania i promocji salonów urody. To osoby, które przez lata zdobywały wiedzę oraz praktyczne umiejętności i współpracują z największymi firmami. Duża część z nich obecnie prowadzi profesjonalne kursy i szkolenia dla osób z branży. Artykuły, które przygotowują na stronę www.akademiaversum.pl to przejrzyste porady z zakresu ich specjalizacji.

3. Odpowiedzi na problemy, z którymi musisz mierzyć się w pracy

Kłopotliwi klienci? Ciągły brak czasu? Trudności z zarządzaniem kadrą? Sposoby na to, jak poradzić sobie z tymi i innymi problemami znajdziesz w Akademii Versum. Aby odszukać lekcje poświęcone konkretnej tematyce, skorzystaj z wyszukiwarki lub przejrzyj wpisy w jednym z działów – do wyboru masz: Finanse, Obsługę klienta, Prawo, Sprzedaż, Marketing i Zarządzanie.

4. Sprawdzone sposoby na odciążenie kadry

W internetowym kursie znajdziesz szereg sprawdzonych rozwiązań na to, jak usprawnić działalność salonu. Dowiesz się, czym jest elektrofoniczny recepcjonista, poznasz potencjał komentarzy, przeczytasz jak korzystać z marketingu automatycznego i dlaczego warto na bieżąco śledzić statystyki i przeglądać raporty. Lektura lekcji z Akademii Versum pomoże Ci nie tylko rozwinąć działalność, ale także zapobiegnie kryzysom. Wszystko dlatego, że będziesz wiedział, jak rozpoznać pierwsze sygnały świadczące o zbliżających się kłopotach.

5. Motywację do regularnego poszerzania swoich kompetencji

Akademia Versum jest na bieżąco wzbogacana o kolejne lekcje. Nie zapomnij o ich lekturze. Jeśli chcesz zyskać dodatkową motywację do doszkalania, dołącz do grona subskrybentów newslettera – wystarczy, że podasz swój adres mailowy. Wtedy regularnie będziesz otrzymywać wiadomości o nowych wpisach zaraz po tym, kiedy zostaną opublikowane na stronie. To naprawdę wygodne.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ