Cienie w kredce Astor 24H Perfect Stay

0
300

Cienie w kredce w wersji Jumbo marki Astor są wygodne w użyciu, mają nasycone piękne kolory i faktycznie długo utrzymują się na powiekach w nienaruszonym stanie. Przewagą cieni w takiej formie jest szybkość aplikacji, więc takie kolorowe kredki do oczu będą odpowiadać wszystkim dziewczynom i kobietom, które zazwyczaj mają mało czasu na makijaż. Jednym pociągnięciem wyczarujemy ulubiony kolor, do tego czarna maskara i szybki codzienny makijaż gotowy. Gdy lubimy mocniejsze podkreślenie naszego spojrzenia kredką bezproblemowo pomalujemy całą powiekę.

Nasze koleżanki redakcyjne wypróbowały cienie w kredce Astor Perfect Stay w okresie letnim i wszystkie stwierdziły, że się sprawdza. Produkt nie jest drogi i za taką cenę wykazuje naprawdę dobrą jakość. Trzeba pamiętać, że nie jest to trwałość eyelinera, ale rzeczywiście stosunkowo długo cień pozostaje na swoim miejscu. I to nawet na powiekach, które mają tendencję do opadania. Podczas upałów sprawdza się znacznie lepiej niż normalne tradycyjne cienie w kamieniu tej samej firmy.

cienie-w-kredce (5)Wybór kolorystyczny nie jest za duży, może marka wprowadzi więcej odcieni w przyszłości. Mamy jednak do wyboru podstawowe i najczęściej wybierane kolory, jak brązowo-złoty, szary z poświatą zieleni, czarny, złoty i piękny ciemno niebieski. Do ostrzenia potrzebujemy temperówki z większym otworem.

Kredka jest kremowa, łatwo się rozprowadza, a po aplikacji zasycha dzięki czemu przez długi czas nie roluje się w załamaniu powieki i nie blednie po kilku godzinach. Po nałożeniu można też rozetrzeć cień palcem lub pałeczką kosmetyczną uzyskując delikatniejszy efekt.

Cena: około 25 PLN dostępne np. w Rossmannie.

 

[one_third last=”no”]cienie-w-kredce (3)[/one_third][one_third last=”no”]cienie-w-kredce (2)[/one_third][one_third last=”yes”]cienie-w-kredce (1)[/one_third]

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ