Fryzury zawsze modne

3
1447

Pewne fryzury nigdy nie wychodzą z mody. W zależności od sezonu ulegają niewielkim metamorfozom, lecz ich podstawowa linia pozostaje taka sama. Są ponadczasowe, gdyż jak żadne inne, podkreślają osobowość kobiety.

 

 

 

 

 

 

 

bobKLASYCZNY BOB – pasuje przy pociągłej czy trójkątnej twarzy. Fryzura ta optycznie zaokrągla buzię, łagodzi zarys spiczastej brody. Idealna do do sztywnych i grubych włosów. Doga też puszystości delikatnym włosom. To bardzo kobieca fryzura, łatwa w układaniu. Sprawdza się przy każdym kolorze.
dlugie-wlosy-prosteDŁUGIE PROSTE WŁOSY A’LA LATA 60-TE – idealne uczesanie dla wysokich kobiet o prostych i gęstych włosach. Nie korzystna dla niskich pań, gdyż skraca optycznie sylwetkę. To uczesanie wyszczupli okrągłą twarz. lecz pociągłą nadmiernie wydłuży. Takie włosy wymagają stylizacji prostownicą z użyciem produktów wygładzających i chroniących włos przed gorącem.
bardzo-krotkie-wlosy (4)KRÓTKIE NA ZAPAŁKĘ – dobra fryzura dla kobiet średniego wzrostu o chłopięcej sylwetce. Bardzo krótkie włosy eksponują kształt głowy. Uczesanie podkreśla rysy twarzy, jeśli więc mamy je ostre, wybierzmy lepiej inną opcję. Włosy króciutkie są bardzo łatwe i szybkie w modelowaniu. Najlepiej prezentują się z konkretnym kolorem, jak czerwień, czerń czy rudy.
fryzury-retro (6)HOLLYWOODZKIE FALE – fryzura podkreślająca urodę kobiety. Dobra dla wysokich kobiet, ubierających  się z klasyczną elegancją. Najkorzystniej wygląda na gęstych i zdrowych włosach. Pasuje do trójkątnej i okrągłej buzi. Wymaga starannej stylizacji za pomocą termolokówki, termoloków lub dużej okrągłej szczotki.
fryzura-grzybek (12)PAŹ – to uczesanie idealne dla kwadratowego lub prostokątnego owalu twarzy, gdyż takie strzyżenie dodaje rysom miękkości, łagodzi ostre kontury. Dobrze obcięty paź nie sprawi wiele kłopotu podczas modelowania.
fryzura-hairstyle (179)DUŻA GRZYWKA – dla pań o wysokim czole i pociągłej twarzy. Długa grzywka jest przeciwwagą dla długiego nosa i wystającego podbródka. Taka grzywa jest fajnym uzupełnieniem włosów długich, prostych, półdługich zarówno cienkich, jak i grubych.
fryzury-retro (8)FRYZURA RETRO – podkreśli urodę szczupłych, filigranowych kobiet o delikatnych rysach. Choć prezentuje się dobrze niemal u każdej z nas. Uczesanie retro wydobywa subtelny owal twarzy. Współgra  z odpowiednim sposobem ubierania się. Najlepsza do włosów półdługich. Wymaga precyzyjnego modelowania. Czasochłonna.
fryzura (16)KRÓTKIE Z GĘSTĄ CZUPRYNĄ – zawsze moda i pasująca każdej kobiecie. Włosy na karku krótkie, natomiast wierzchnie pasma dłuższe. Idealna do każdego rodzaju włosów. Każdy kolor będzie wyglądał dobrze przy takim uczesaniu. Stylizacja dość szybka.
Punk-HairStyles-For-GirlsNA ROCKOWO – dobra dla kobiet lubiących swobodny czy sportowy styl. Najlepiej prezentuje się na pociągłej lub trójkątnej twarzy i szczupłej, wysokiej sylwetce. By fryzura dobrze się układała, włosy powinny być średniej długości. Ponieważ to uczesanie jest mocno cieniowane, układanie wymaga użycia żelu, wosku lub pasty stylizującej.
 fryzura-aniolek-charliegoANIOŁEK CHARLIEGO – mega kobieca fryzura. Pasuje do kobiet o średnim i wysokim wzroście. Uczesanie odpowiednie dla włosów cienkich i normalnych. do modelowania używamy lokówki, wałków lub szczotki okrągłej, wywijając włosy na zewnątrz. Dobrze wygląda na włosach z pasemkami.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ