Łysy facet

4
1443

Do wszystkich panów – łysina jest sexy!!! 80 na 100% kobiet tak uważa, więc nie przejmować się resztą. Jeśli więc geny pozbawiły cię włosów – zadbaj o swoją łysinę, a nie stracisz na wyglądzie.

Co to znaczy zadbać? To proste – trzeba nawilżać skórę głowy, by nie była sucha, chronić ja przed słońcem, gdyż czerwona z bąblami będzie wyglądać okropnie oraz regularnie ją golić, jeśli rosną nam pojedyncze włoski.

Czasem bywa też tak, że niektórzy mężczyźni dopiero gdy tracą włosy stają się przystojni i łysina podbija ich charakter. Tak więc , panowie jeśli tracicie włosy, nie próbujcie na siłę je odzyskać czy doczepiać sztuczne. Zaakceptuje ten proces, przeobraźcie się i z podniesioną głową puszczajcie głębokie spojrzenia do kobiet – zdziwicie się ich reakcji!

4 KOMENTARZE

  1. I coś w tym jest. Mój znajomy jest łysy i nie wyobrażam sobie go teraz z bujną czupryną!! Chyba wyglądał by dziwacznie!!

  2. o tak, zdecydowanie łysina jest bardzo sexy 🙂 Mój mężczyzna z żadną fryzurą nie wyglądał tak przystojnie jak z łysiną. Polecam panom!

Comments are closed.