Metamorfozy fryzury – jak uczesanie zmienia ciebie

1
761

Czasem nie doceniamy magii włosa. Jego kondycji, długości, koloru i kształtu fryzury. A jednak, odpowiednio dobrane te wszystkie elementy podkreślą każdą urodę i zmienią nas w piękne kobiety. Nie bagatelizujmy tego, nie zostawiajmy fryzury samej sobie, bo tak wygodniej, łatwiej i nie trzeba o niej myśleć. Wymyślamy mnóstwo wymówek, że nie mamy czasu, że nasz tryb życia codziennego nie pozwala nam na układanie fryzury, że mamy liche włosy albo, że to i tak nic nie da.

Dziewczyny, kobiety – opanujecie nieporządek na głowie! Poprzeglądajcie zdjęcia z fryzurami, udajcie się do fryzjera po poradę i wykorzystajcie to co macie na głowie, jako swój dodatkowy atut. Nie ma chyba bardziej zadowolonej i pewnej siebie kobiety niż ta, która ma dobrze dobraną fryzurę. I jeśli uczesanie jest właściwie przystrzyżone, fryzura będzie się układać łatwo i szybko. Natomiast dbanie o kondycję i podtrzymanie koloru powinnyśmy traktować nie jako obowiązek, lecz jak co kilka tygodniowy relaks.

Pamiętajcie, że z każdych włosów da się wyczarować coś fajnego. Zabawa kolorem i nożyczkami potrafi zmienić całkowicie nasz wizerunek: podkreślić kolor oczu, ukryć odstające uszy, złagodzić ostre rysy twarzy czy odmłodzić naszą twarz. Zadbane i lśniące włosy przyciągają uwagę płci przeciwnej i wzbudzają zazdrość u koleżanek. I tak ma być.

W zależności od dysponowanej przez nas gotówką możemy diametralnie zmienić swój wygląd. Krótkowłose panie mogą je przedłużyć i pokazać się światu w wymarzonych lokach. Dziewczyny, które codziennie występują w nudnej i matowej kitce niech spróbują odlotowej seksownej krótkiej fryzurki, która podkreśli ich urodę i wyróżni je w tłumie. A może jakieś kolorowe pasemka?

Czasem nie trzeba wiele, by wygląd nabrał charakteru, a uroda zyskała na atrakcyjności. Mocniejsze podkreślenie koloru czy zmiana dotychczasowego uczesania w inny kształt. Jedno jest pewne: fryzura mocno wpływa na naszą urodę. Dopasowana do owalu twarzy, koloru cery i oczu przemieni każdą z nas w 100% kobietę.

metamorfozy-fryzury (8)

metamorfozy-fryzury (1)

metamorfozy-fryzury (9)

metamorfozy-fryzury (10)

metamorfozy-fryzury (11)

metamorfozy-fryzury (2)

metamorfozy-fryzury (3)

metamorfozy-fryzury (5)

metamorfozy-fryzury (6)

metamorfozy-fryzury (7)

metamorfozy-fryzury (4)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ