Must have – dekoracje weselne

0
286

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto zatem zadbać, aby było wyjątkowe w każdym calu. Duży udział w tym zakresie odgrywa oprawa całej uroczystości. Dlatego tak ważnym detalem są dekoracje weselne.

Bańki mydlane jako atrakcyjna dekoracja weselna

Bańki mydlane na przełomie ostatnich sezonów biją swoje rekordy popularności. Dlaczego? Z wielu powodów. Przede wszystkim są wspaniałą atrakcją dla gości (nie tylko dla tych najmłodszych), ale również rewelacyjnie wyglądają na zdjęciach. Jak zatem zorganizować sobie taką dekorację na własnym weselu? Pomysłów jest kilka.

  • Pierwszą opcją jest wypożyczenie wytwornicy do baniek wraz z osobą, która będzie ją obsługiwała. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujemy gwarancję, że wszystko będzie w należytym porządku – bańki będą leciały w odpowiednim kierunku oraz we właściwym momencie. Jest to szczególnie ważne, gdy na dworze panuje wietrzna pogoda. Personel obsługujący wytwornicę dołoży wszelkich starań, aby kapryśna aura nie popsuła atrakcji.
  • Drugie rozwiązanie obejmuje kupno lub wypożyczenie wytwornicy. Jest to alternatywa nieco tańsza od poprzedniej, jednak w tym wypadku problem jej obsługi leży w naszym zakresie. Mimo to nadal możemy czerpać radość z zafundowanej atrakcji weselnej.
  • Trzecia opcja może być dla niektórych nieco kontrowersyjna, albowiem obejmuje zakup małych pojemników z płynem i rozdania ich wszystkim gościom weselnym. Choć bańki nie będą tak idealne jak te pochodzące z wytwornicy, nie mniej jednak wspaniała zabawa powinna ten mankament doskonale zrekompensować

 Balonowy zawrót głowydekoracje-weselne

Balonowe dekoracje przechodzą właśnie drugą młodość. Do niedawna kojarzone jako synonim kiczu i tandety, obecnie przeżywają swój renesans. Prezentowane kompozycje w niczym nie przypominają okrzykniętych złą sławę poprzedniczek. Współczesne aranżacje można byłoby nazwać co najmniej zaskakującymi. Dostosowane kolorystycznie do kreacji ślubnych młodych i wykorzystywane na rozmaite sposoby (jako winietki czy rekwizyty podczas sesji ślubnej). Kreatywność osób stosujących tego rodzaju dekoracje weselne nie zna granic, czego najlepszym przykładem są aranżacje z wykorzystaniem kolorowych balonów.

Świecące balony alternatywą dla klasycznych

Coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się świecące balony, które u naszych zachodnich sąsiadów już od dawna zapisały się jako stały element dekoracji ślubnych. Nie ulega wątpliwości, że taki rodzaj balonów jeszcze bardziej urozmaici wygląd sali weselnej, nadając jej oryginalnego, ale jednocześnie romantycznego charakteru. Omawiane balony mają wewnątrz diodę, która po aktywowaniu świeci przez kilkanaście godzin.

Wykorzystanie świecących balonów

  • Świecące balony można zastosować jako dekorację sali weselnej – zawieszone przy krzesłach, na kolumnach czy kinkietach mogą prezentować się uroczo.
  • Świecące balony można również napełnić helem i w takiej postaci wykorzystać je do dekoracji sali weselnej. Zawieszone nad głową świecące baloniki będą z pewnością dodawać uroku każdej zabawie weselnej.

Tekst powstał dzięki współpracy ze sklepem sklep.desoie.pl, który specjalizuje się w dekoracjach ślubnych oraz weselnych.

banki-mydlane banki-mydlane-2

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ