OSTRE CIĘCIE – IV seria już na antenie!

1
318

Andrzej i Tomek do tej pory pomogli już kilkudziesięciu salonom fryzjerskim w Polsce. Doświadczeni fachowcy, twórcy akademii fryzjerskiej, dzielą się swoją wiedzą zawodową, ale niejednokrotnie rozwiązują także skomplikowane sytuacje międzyludzkie. Nowy sezon to oczywiście nowe wyzwania, ale także zupełnie nowe elementy w samej formule programu. W odwiedzanych przez „Ostre Cięcie” salonach pojawi się czołowa stylistka gwiazd TVN, Dorota Williams, która pokaże jak dobrać właściwie strój do sylwetki i fryzury, a dzięki całościowej poprawie wyglądu nabrać większej pewności siebie i zyskać nową energię. Do części salonów Andrzej i Tomek wrócą po miesiącu, aby sprawdzić, jak powiodła się metamorfoza. Sprawdzą, jak personel radzi sobie po przebytym szkoleniu, a także jakie wnioski po upływie czasu nasuwają się właścicielom i pracownikom. W nowej serii programu pojawią się oczywiście Goście Specjalni, którzy sprawdzą umiejętności fryzjerek: znane i lubiane gwiazdy z pierwszych stron gazet i głównych wydań portali internetowych, między innymi Natasza Urbańska, Anna Korcz i Agnieszka Włodarczyk.

” Po trzech sezonach, jako  prowadzący program „Ostre Cięcie” stawiamy poprzeczkę coraz wyżej. Wymagamy od uczestników coraz lepszych umiejętności i coraz większego zaangażowania w projekt. Po nagraniu 40 odcinków mamy bardzo precyzyjne oczekiwania wobec salonów. Każdy z nich przechodzi kompletną  metamorfozę. Możemy też z całą pewnością stwierdzić, że najważniejszą zmianą jaka jest zauważalna po naszych interwencjach w salonach, to ogromny wzrost liczby klientów,  a co za tym idzie – zwiększenie zysków.  Sami jesteśmy zaskoczeni skalą tych pozytywnych zmian i cieszy nas, że nasi „podopieczni” mają  odwagę systematycznie wdrażać zaproponowany program zmian, co z kolei przynosi im już konkretne dochody. Naszym bohaterom daje to poczucie, że warto było wziąć udział w „Ostrym cięciu”, a nas utwierdza w przekonaniu, że recepty na sukces, które im przekazujemy są bardzo skuteczne.

Fale_Loki_Koki_logo

Dla naszych telewidzów przygotowaliśmy również moc atrakcji. W programie wystąpi plejada polskich gwiazd, a w rewolucjonizowaniu salonów pomoże nam jedna z najbardziej znanych stylistek gwiazd Dorota Williams, ze współpracy z którą jesteśmy bardzo dumni.

Mam nadzieję, że nasze wysiłki, aby program stał się jeszcze bardziej atrakcyjny spowodują,  że czwarty sezon „Ostrego cięcia” na antenie telewizji TTV okaże się jeszcze większym sukcesem niż poprzedni.

Pozdrawiamy wszystkich czytelników magazynu  Fale Loki Koki  oraz wiernych telewidzów.”

Tomasz Schmidt  i  Andrzej Wierzbicki – prowadzący Ostre cięcie w TTV – wtorki, 22:00

Metamorfozy salonów wspierają marki fryzjerskie: Artego, Kemon i Montibello,

oraz sieć sklepów fryzjerskich Fale Loki Koki.
ostre-ciecie (2)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ