Przedłużanie włosów – metoda Microrings Hair Extension

1
345

Lśniące, grube i długie włosy to marzenie wielu kobiet. Potrafią one dodać pewności siebie, zdecydowanie większego poczucia atrakcyjności i pozytywnego nastawienia. Niestety, osiągnięcie oczekiwanych rezultatów z reguły wymaga cierpliwości – czasami zainteresowana pani musi czekać nawet kilka lat, a wszystko zależy od aktualnej kondycji jej włosów.

Z pomocą przychodzi rozwiązanie, jakim jest nowoczesne i cieszące się coraz większą popularnością przedłużanie i zagęszczanie włosów amerykańską metodą microrings hair extension. Podczas gdy tradycyjne metody opierają się na wykorzystywaniu wysokiej temperatury, czy nawet kleju, ten sposób wymaga jedynie dobrania delikatnych mikroringów i ich starannej aplikacji. Niewielkich rozmiarów metalowe obrączki bardzo dobrze komponują się z włosami, w żaden sposób nie obciążając ich, a często nawet dodając objętości i zdrowego wyglądu. Metoda nadaje się również do włosów zniszczonych i suchych. Potrafi przedłużyć i zagęścić praktycznie każdą fryzurę.

Do wyboru zainteresowana osoba posiada dwie możliwości – dołączenie włosów syntetycznych lub naturalnych. Obie opcje pozwalają osiągnąć zadowalający efekt. Warto jednak pamiętać, że doczepiane włosy naturalne będą idealnie komponować się z naturalnymi włosami klientki. Fryzjerzy dokładają wszelkich starań, aby wyrównać kolor doczepianych pasemek, dzięki czemu nie trzeba martwić się o ostateczny efekt. W większości sytuacji trudno rozróżnić doczepiane pasemka od włosów naturalnych.

Mikroringi w żaden sposób nie szkodzą włosom, jak ma to miejsce w przypadku wykorzystywania innych metod, opierających się na używaniu wysokiej temperatury czy kleju. Doczepione włosy utrzymują się na głowie nawet do trzech lat. Później wystarczy jedynie zdjąć je poprzez odczepienie założonych wcześniej mikroringów. Przedłużone i zagęszczone włosy można odświeżać i poprawiać dzięki przesuwaniu pasemek bliżej skóry głowy, dodając jej objętości od samej góry. Jest to bardzo atrakcyjne rozwiązanie z punktu widzenia pań, którym zależy na posiadaniu atrakcyjnej fryzury przez kilka lat. Decydując się na wizytę u fryzjera, wcale nie muszą one skracać doczepianych włosów.

Microring hair extension to metoda przedłużania i zagęszczania włosów, która gwarantuje zadowalające efekty już po kilku godzinach. Wystarczy skorzystać z usług profesjonalnego fryzjera, aby długo cieszyć się uzyskanymi efektami.

zdjęcia: http://www.swiatkobiet.net.pl/przedluzanie-wlosow-fryzjerstwo.php

1-fryzura-przed-zabiegiem 2-przedluzanie-wlosow-w-trakcie-1

3-wlosy-przedluzone-i-zageszczone-2 3-wlosy-przedluzone-i-zageszczone-1

1 KOMENTARZ

  1. Marzą mi się długie włosy. Nie mogę nigdy zapuścić, jak tylko sięgną ramion, od razu ścinam. Przedłużanie trochę za dużo kosztuje, nie wiem czy się zdecyduję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ