Sen a uroda

1
54

Sen dobrze wpływa na urodę. 5 % sekretów, by czuć się wspaniale rano.

Czy myślicie, że pójście spać oznacza worki pod oczami rano i potargane włosy? Przeczytajcie ten artykuł a zamienicie zwykłe sapnie w nocne Spa.

5 porad kosmetycznych:

  1. Dłonie – nakładamy odżywczy krem przed pójściem spać i zakładamy bawełniane rękawiczki. Rano dłonie będą aksamitnie miękkie.
  2. Stopy – nakładamy odżywczy krem przed pójściem spać i zakładamy bawełniane skarpetki. Rano stopy będą aksamitnie miękkie.
  3. Oczy – jeśli  budzimy się z workami i podkrążonymi oczami to wieczorem należy użyć dobrego kremu pod oczy. Pond to trzeba spać na większej poduszce, tak by głowa była lekko uniesiona. W ten sposób lepiej krąży krew.
  4. Włosy – wykorzystajmy sen do zwiększenia puszystości włosów. Myjemy włosy przed pójściem spać, suszymy i zaplatamy warkocza. Rano włosy będą miękkie, puszyste  i kręcone.
  5. Skóra – sypialnia powinna mieć korzystne środowisko do spania. Oznacza to, że temperatura i wilgotność muszą być o odpowiedniej wartości – 18-19’C i 50% wilgotności. Nasza skóra podziękuje nam za to.

 

Zwróćmy uwag na tkaniny. Podczas wyboru pościeli pomyśleć o swojej skórze, a szczególnie twarzy. Najlepsze będą tekstylia naturalne, jak bawełna czy jedwab.

Sen dla urody. Badania dowiodły, że dobry sen o właściwym czasie i we właściwej pozycji upiększa nas. Brak snu powoduje, że wyglądamy starzej. Zły odcień skóry i cienie pod oczami są niekorzystne dla naszej urody.

Uroda i zdrowie. By wyglądać ładnie i zdrowo potrzebujemy porządnego snu. Sen dla organizmu to czas regeneracji i odnowy. Pamiętajmy, by zapewnić sobie odpowiedni materac, poduszkę i warunki klimatyczne.

Materace koło sklep firmowy
Materace koło sklep firmowy

 

1 KOMENTARZ

  1. Pamiętam, czas jak pracowałam w jednej korporacji, przeciętnie 10-12 godzin dziennie, brakiem snu, wypoczynku itp. wtedy moje włosy całkiem pasowały do twarzy :) czyli twarz z przemęczenia i ogólna uroda ” podobny zupełnie do nikogo”. Dlatego dobre kosmetyki i wypoczynek działają cuda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ