Urządzenia, które warto mieć w salonie fryzjerskim

0
426

Zakładając salon fryzjerski należy się zastanowić, w jaki sposób przyciągnąć klientów. W związku z tym warto zainwestować w sprzęt, który umożliwi nam wykonywanie rozmaitych zabiegów kosmetycznych. Dzięki temu oferta zakładu będzie bogatsza, a przez to bardziej interesująca dla potencjalnych odbiorców. Zastanów się zatem, jakie usługi, oprócz poprawienia swoich włosów, chciałbyś zamówić podczas wizyty u fryzjera?

Odmładzanie skóry

Zabiegi odmładzania skóry od wielu lat cieszą się popularnością na naszym rynku. Większość z nich wiąże się jednak z wizytą w centrum medycyny estetycznej i z zabiegiem związanym z ingerencją w nasz organizm. Istnieją jednak urządzenia, które umożliwiają poprawienie wyglądu skóry nawet o 10 lat w nieinwazyjny sposób. Wykorzystują one fale radiowe lub ultradźwięki – pierwszy rodzaj fal wywołuje efekt cieplny, który zwiększa temperaturę wewnątrz skóry, skutkując lepszą pracą komórek kolagenowych, odpowiedzialnych za jędrność naszego ciała. Ultradźwięki natomiast pobudzają krążenie krwi, co przekłada się bezpośrednio na elastyczność i wygląd cery. Oba zabiegi są wyjątkowo skuteczne, zatem sprzęt do ich wykonywania stanowi niezbędny element wyposażenia Twojego salonu.

Oczyszczanie cery

Peeling jest przez kobiety znany i lubiany. Zabieg ten wykonują one najczęściej w domu przed lustrem, dzięki czemu ich skóra wygląda świeżo i nie występują na niej nieestetyczne wypryski. Aby jednak zapewnić swojej cerze dokładne wyczyszczenie, należy skorzystać z peelingu kawitacyjnego. Posiadając urządzenie wykonujące ten zabieg z pewnością zwiększysz popularność swojego zakładu fryzjerskiego. Umożliwi on bowiem skuteczne leczenie trądziku, oczyszczenie oraz rozjaśnienie skóry oraz całkowite pozbycie się martwego naskórka, również z miejsc, w których samodzielnie wykonywany peeling nie jest w stanie wywołać pożądanych efektów. Dodatkowo zabieg ten jest bezpieczny i zupełnie bezbolesny, a także stosowany na każdym rodzaju skóry. Ponadto sprzęt do peelingu nie jest drogi, lecz przyniesie Ci imponujące zyski.

Pedicure, manicure – czyli piękne dłonie i stopy

Aby wykonywać zabiegi kosmetyczne paznokci, należy zaopatrzyć się w funkcjonalną frezarkę, za pomocą której w łatwy sposób ukształtujemy płytkę oraz będziemy w stanie ją przygotować również do założenia tipsów. Obecnie urządzenia te dostępne są w wielu wariantach, na co zatem warto zwrócić uwagę kupując ten sprzęt? Z pewnością w salonie, w którym przyjmujemy wielu klientów, sprawdzi się frezarka cechująca się stosunkowo niskim hałasem pracy, dzięki czemu komfort obsługiwanych osób znacząco wzrośnie. Powinniśmy również sprawdzić, czy można ją obsługiwać lewą ręką – niektóre modele są wyprofilowane dla osób praworęcznych, przez co leworęczni mają trudności z obsługa urządzenia. Warto również posiadać sprzęt, umożliwiający regulację prędkości oraz kierunku obrotów frezu, co ułatwi wykonywanie zabiegu.

Przekłuwanie uszu – szybkie i bezpieczne

Aparaty do przekłuwania uszu zachwycą każdą mamę, która przyjdzie na ścinanie włosów wraz ze swoją znudzoną córeczką. Zabieg ten trwa dosłownie kilka minut, jest zupełnie bezpieczny oraz bezbolesny, a efektami klient cieszy się przez całe życie. Dodatkowo niektóre urządzenia wyposażone są w dwa pistolety, dzięki czemu jednocześnie można przekłuć oba uszka, co będzie zdecydowanym atutem w oczach dziecka.

Artykuł został przygotowany przy współpracy z Nokaut.pl, gdzie znajdziemy duży wybór kosmetyków do włosów.

salony-fryzjerskie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ