BaByliss Curl Secret – magiczna lokówka

2
1796

Firma BaByliss kusi nowym produktem: wyjątkową maszynką do robienia loków. Na dzień dzisiejszy, tj. 03.03.2014, ta lokówka jest jeszcze słabo dostępna w Polsce. Można dostać ją na Allegro za prawie 600 złotych, więc cena trochę zaporowa. Może z czasem produkt stanieje.

Specjalnie dla was obejrzeliśmy kilkanaście filmików na YouTube z całego świata, gdzie przeróżne dziewczyny testowały tę magiczną lokówkę na swoich włosach. I trzeba przyznać: jest świetna!!! BaByliss Curl Secret to szybki, niezwykle łatwy i bezpieczny sposób na zrobienie loków na głowie. Bez problemu same zafundujemy sobie kręcone włosy na całej czuprynie.

Tak jak prostownicy, tę lokówkę używamy na suche włosy. I teraz: dla mocniejszego skrętu warto każdą sekcję włosa przed użyciem spryskać lakierem. jeśli tego nie zrobimy loczki będą bardziej naturalne. Przy suchych włosach nie zapomnijmy o nałożeniu jakiegoś serum chroniącego przed gorącem.Babyliss-perfect-curl-lokowka (3)

Urządzenie posiada kilka opcji skrętu, które wybiera się przez ustawienie czasu działania i temperatury. Logiczne więc, że im dłuży czas pracy tym mocniejszy skręt. Sam moment wsyśnięcia włosów jest ciekawy, urządzenie robi to szybko i bezbłędnie. Pikający dźwięk informuje nas jaki czas nagrzewania wybraliśmy, by na koniec poinformować o skończeniu swej pracy. Zwalniamy wtedy zamknięcie i loczek gotowy!

Dziewczyny w większości dzieliły włosy na dwie sekcje, upinając wierzchnią warstwę. To znacznie ułatwiało skręcanie. Po skończeniu na całych włosach, można dowolnie je układać. Zauważyliśmy, że skręt i ogólny wygląd fryzury zależy i od włosów, i od długości pracy lokówki. Wiadomo przecież, że jedne kobiety maja bardziej podatne włosy, a inne mniej. Także efekt był różny: od lekkich fal, plażowych skrętów, po mocniejsze loki. Ale w każdym przypadku włosy nabierały objętości i skrętu.

Ta magiczna lokówka pozwoli nam szybko zrobić seksowne loki, nie potrzebne nam już będą suszarko lokówki czy termoloki. Urządzenie samo wciągnie włos, skręci go i wypuści gotowe i piękne. Trzeba tylko trochę poczekać, aż spadnie cena i nie zastanawiać się za długo. Jeśli cenicie sobie urządzenia ułatwiające życie, dbające o wasze włosy i minimalizujące tracenie czasu – BaByliss Curl Secret jest dla was.

Babyliss-perfect-curl-lokowka (1)

Babyliss-perfect-curl-lokowka (5)

Babyliss-perfect-curl-lokowka (2)

Babyliss-perfect-curl-lokowka (4)

2 KOMENTARZE

  1. BaByliss – podróbka pojawiła się już na allegro- ale wygląda słabo …. tania podróbka – zgodnie z zasadą ” nie kupuje tanich rzeczy bo mnie nie stać”

  2. O podróbkach piszemy też tu:
    fryzjer.info/blog/babyliss-miracurl-uwaga-na-podrobki.html
    Równiez przestrzegamy przed niektórymi „okazjami”.
    Pozdrawiamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ