Dobry szampon do włosów – Problem z głowy

1
195

Świat funduje nam zawrotne tempo – dostosowujemy się żyjąc szybko i intensywnie, zwalniając jedynie na życiowych zakrętach i tylko po to, by bezpiecznie wyjść z nich na prostą. Codziennie stajemy w obliczu setek wyzwań. Zakasujemy więc rękawy i wykonujemy kolejne zadania hołdując zasadzie: problem z głowy – włosom lżej! Dzięki dobrym i sprawdzonym kosmetykom do pielęgnacji włosów możemy pozwolić sobie na luksus nie martwienia się o ich kondycję.

Dobry szampon to podstawa

Szampon do włosów to absolutny must have każdej kobiety. Wybierając szampon musimy zwrócić uwagę na to, jakiemu rodzajowi włosów jest dedykowany – tylko odpowiednio dobrany produkt zapewni skórze głowy i włosom właściwą pielęgnację. Jeśli nasze włosy pozbawione są objętości, sklejają się i błyszczą – postawmy na szampony do włosów przetłuszczających się, cienkie i delikatne włosy potraktujmy szamponem dodającym objętości, a szampony przeciwłupieżowe wybierzmy, by skutecznie walczyć z łupieżem.

Właściwe odżywianie

Zdrowa i zbilansowana dieta to klucz do sukcesu. Nakarmiwszy ciało – nie zapominajmy o… odżywieniu włosów. Odżywki do włosów to niemal królewska uczta: ekstrakt z owoców granatu, bambusa, magnolii, lilii wodnych i aloesu, olejki z babassu, a do tego: płynna kreatyna, proteiny i diamentowy pyłek – podano do stołu. Częstujmy włosy odżywkami, których najbardziej potrzebują – zgodnie z ich typem i aktualną kondycją. Odpowiedni produkt pomoże nam zadać włosom diamentowego szyku, dodać objętości, nawilżyć… Słabsze dni zdarzają się każdemu – jeżeli jednak słabszych dni jest więcej niż kilka i znajdują one odbicie w wyglądzie naszych włosów – postawmy je na nogi dzięki kuracji odbudowującej.

Idealne wykończenie

Włosy umyte i właściwie odżywione? Świetnie! Czas na idealne wykończenie. Czeszemy, prostujemy, falujemy, nawijamy na wałki, upinamy… Piękna fryzura to jak wisienka na torcie każdej stylizacji. Co jednak zrobić, by nie poddała się w starciu z przeciwnościami: kapryśną pogodą, wiatrem, słońcem i klimatyzacją? Żel, pianka i lakier do włosów to nasi sprzymierzeńcy w walce o utrwalenie. Zaopatrzmy się zatem w odpowiedni kosmetyk i pozwólmy sobie na beztroskę – fryzurze nic nie grozi, po całym dniu zawodowych zmagań będzie wciąż olśniewająca. Dobry lakier oprócz utrwalenia efektów naszych porannych zmagań z szczotkami, grzebieniami i lokówkami bądź prostownicami – przedłuży świeżość koloru, rozświetli blond, zwielokrotni objętość włosów…Więcej informacji na temat najlepszych szamponów do włosów znajdziesz na stronie www.nivea.pl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ