Efektowne upięcie włosów z Lokownicą Twister N°305 premium

0
660

Loki wyglądają świetnie, kiedy są rozpuszczone i swobodnie opadają na ramiona, jednak są także rewelacyjną bazą pod fantazyjne upięcia. Wydaję się, że koki uzyskane z kręconych włosów to efekt długiej, misternej i skomplikowanej pracy. Przekonaliśmy się, że z Lokownicą Twister N°305 premium jest to znacznie prostsze i mniej czasochłonne.  Zdradzimy Wam sekret na piękne i eleganckie upięcie, które możecie samodzielnie wykonać. Jak to zrobić, pokaże Wam Katarzyna Budka – instruktor marki Montibello, właścicielka studia fryzjerskiego IMAGE.

Hurtownia fryzjerska, artykuły i kosmetyki fryzjerskie - FaleLokiKoki 2014-09-02 18-53-27

Krok 1 – Zanim przystąpimy do stylizacji włosów należy je odpowiednio przygotować. Aby je uplastycznić i zapewnić im mocne utrwalenie nakładamy piankę Volume 43 z linii END marki Montibello. Robimy to warstwowo w celu jej równomiernej aplikacji. Pomoże nam tu technika polegająca na nałożeniu produktu na szczotkę, a następnie wczesaniu we włosy, co gwarantuje dokładne jego rozprowadzenie.

lokownica (4)

Krok 2 – Za pomocą Lokownicy Twister N°305 premium, zakręcamy loki, które będą stanowić bazę naszego upięcia. Pamiętamy, aby każdorazowo oddzielać równe pasma włosów oraz przeczesywać je, aby były gładkie i wyprostowane. Kolejno umieszczamy pasma włosów w lokownicy, trzymając urządzenie prostopadle do głowy, przytrzymujemy aż do momentu, kiedy sygnał dźwiękowy da nam znać, że lok jest gotowy.

lokownica (5)

Krok 3 – Kiedy mamy już gotowe loki na całej głowie przygotowujemy wypełniacz do koków. Należy go umieścić z tyłu głowy. Dzięki wypełniaczowi nasza fryzura zyska imponującą objętość.

lokownica (6)

Krok 4 – Za pomocą „zapinek kokówek” upinamy pojedyncze pasma okalając wypełniacz, tak aby go ukryć i aby uzyskać pożądany kształt fryzury. Mocne i elastyczne utrwalenie zapewni nam spray Adrenaline marki Kemon oraz lakier Finalfine od Montibello.

lokownica (1)

 

Zobacz także nasz film:

[youtube id=”fsxSBH9SSCk” width=”620″ height=”360″]

lokownica (2)

Dowiedz się więcej o lokownicy na stronie: http://falelokikoki.pl/aktualnosci/lokownica-twister-n305

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ