Fale Loki Koki – wszystko dla włosów

0
494

Sieć sklepów fryzjerskich Fale Loki Koki oferuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i fale-loki-koki (1)stylizacji włosów. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz w Twoim salonie fryzjerskim: od kosmetyków przez liczne akcesoria po najlepszej jakości sprzęt techniczny, niezbędny Tobie w pracy. Wszystkie produkty znajdziesz na: www.falelokikoki.pl/oferta. Co więcej, z Fale Loki Koki urządzisz swój salon wybierając z oferty stylowych i nowoczesnych mebli od wiodących producentów branży fryzjerskiej. Oferta dostępna jest na: www.meble.polwell.pl.

 

Pracuj z najlepszymi!

fale-loki-koki (4)Zaczynasz swój biznes, otwierasz salon fryzjerski i chcesz wybrać najlepszego partnera do pracy? Fale Loki Koki to najlepszy wybór. Możemy pochwalić się 20 tysiącami referencji. Z większością Naszych Klientów łączy nas stała, wieloletnia współpraca, oparta na zaufaniu i lojalności. Na co dzień kierujemy się przekonaniem, że pracujemy na wspólny sukces, dlatego wspieramy Naszych Klientów doświadczeniem i wiedzą. Szkolimy fryzjerów, poszerzając ich wiedzę i umiejętności. Już fale-loki-koki (3)dziś odwiedź platformę szkoleniafryzjerskie.pl, wybierz szkolenie i zdobądź nowe kwalifikacje. Ponadto oferujemy rozwiązania biznesowe dla salonów fryzjerskich, aby wesprzeć ich rozwój oraz dajemy wsparcie marketingowe w postaci materiałów reklamowych, licznych akcji promocyjnych, rabatów, konkursów itp. Wszystko to prowadzi do owocnej współpracy oraz przekłada się na wspólny sukces.

 

Wspólna praca i pasja

Współpraca z Fale Loki Koki wykracza poza tradycyjnie rozumiany biznes. My nie tylko fale-loki-koki (5)pracujemy w branży fryzjerskiej, ale także żyjemy fryzjerstwem. Nasza pasja sprawia, że dokonujemy niezwykłych rzeczy. W tym roku zorganizowaliśmy największe wydarzenie w historii branży fryzjerskiej w Polsce: Galę Fale Loki Koki Diamond Show. Pokazy fryzjerskie na światowym poziomie, występy polskich gwiazd oraz gość specjalny: ekipa TONI&GUY sprawiły, że ten wyjątkowy wieczór zapoczątkował nową erę fryzjerstwa w Polsce. Sprawdź na www.diamondshow.pl lub odwiedź profil na facebook’u: www.facebook.com/galadiamondshow. Nie zwlekaj, dołącz już dziś do najlepszych i twórz z nami społeczność przedsiębiorczych ludzi zaangażowanych i z pasją do fryzjerstwa. Zapraszamy także na nasz profil: www.facebook.com/SklepyFaleLokiKoki.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ