Folia Colorlink – innowacja w koloryzacji

0
412

Colorlink marki Fale Loki Koki to samoprzylepna folia do koloryzacji. Ten innowacyjny produkt to odpowiedź na najnowsze trendy we fryzjerstwie. Daje szerokie możliwości kreatywnej koloryzacji, dlatego doskonale sprawdza się w rękach tych fryzjerów, którzy mają duże wymagania, cenią sobie nowoczesne rozwiązania lubią eksperymentować i łamać granice. Folia Colorlink od Fale Loki Koki daje salonom fryzjerskim nowe możliwości, oferując Klientom nieznane dotychczas usługi.

Efekt naturalnych refleksówfolia_colorlink_net

Przy zastosowaniu folii Colorlink można uzyskać efekt ultra-naturalnych refleksów. Żadna z dotychczas dostępnych metod w koloryzacji, jak np. popularny baleyage nie jest w stanie dorównać naturalności, jaką daje użycie samoprzylepnej folii Colorlink. Włosy wyglądają, jak muśnięte słońcem, a fryzura nabiera trójwymiarowości, co optycznie daje wrażenie zwiększonej objętości.

Odważne akcenty kolorystyczne

Z folią Colorlink fryzjerzy mogą tworzyć zaskakujące efekty kolorystyczne na włosach. Dzięki samprzylepnym właściwościom za pomocą folii można wyselekcjonować dowolne obszary/partie włosów i nadać im unikatową barwę. Pozwala to na uzyskanie ciekawych i odważnych stylizacji, podkreślenie stylizacji lub osiągnięcie oryginalnych akcentów kolorystycznych.

Koloryzacja bez wyznaczonych granic

Folia Colorlink to nowy produkt, który pozostawia otwarte drzwi i pozwala na eksperymenty w sposobie jej wykorzystania. Zabawa z samprzylepną folią Colorlink dostarcza fryzjerom nowe inspiracje i pomysły. To okazja by wyrazić swój styl, rozwinąć swoje umiejętności, wyznaczyć własną drogę w koloryzacji.

Samoprzylepna folia do koloryzacji Colorlink dostępna jest wyłącznie w sieci sklepów Fale Loki Koki. Znajdź swój sklep klikając tutaj.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ