Fryzura grzybek

Luty 23,
fryzura-grzybek (8)

Włosy obcięte na grzybka (choć niektórzy nazywają to krótkim bobem lub bombeczką) pasują niemal do wszystkich twarzy. Choć trzeba uważać z wersją, gdzie grzywka jest tej samej długości co reszta włosów, tworząc „aureolę” dokoła głowy. Ta propozycja nie będzie pasować do okrągłych twarzy, gdyż jeszcze bardziej podkreśli i poszerzy twarz. Bezpieczniej będzie zdecydować się na grzybka z grzywką na bok, lekko postrzępioną. Optycznie wyszczuplimy wtedy naszą buzię.

Fryzura grzybek jest bardzo kobieca i daje wiele możliwości uczesań. Obok klasycznego jej kształtu można też zaczesać włosy do góry i stworzyć tzw. irokeza – świetne na imprezę. Lub opcja z przygładzonymi włosami na eleganckie wyjście.

Kolor będzie pasował każdy: od spokojnych brązów do ostrej czerwieni.

Jeszcze jedno: ta fryzura nadaje się do włosów cienkich jak i grubych.

 

avatar

Autor Joanna

2 Komentarze

 1. avatar

  Sonia

  17 kwietnia 2013 at 10:43

  Uwielbiam zmieniać fryzury, to jest silniejsze ode mnie.. teraz mam fryzurę podobną do obrazka 5. Ostatnio miałam całkowicie na zapałkę ścięte włosy, jaka będzie następna wizja to nie wiem .. :D ale właśnie najbardziej preferuje krótkie włosy są takie kobiece !! !!

 2. avatar

  Fela

  22 kwietnia 2013 at 10:07

  Podobają mi się, ale długie włosy mam od kiedy pamiętam i chyba się nie odważę na taka wielką zmianę ..

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>