Fryzura grzybek

4
6612

Włosy obcięte na grzybka (choć niektórzy nazywają to krótkim bobem lub bombeczką) pasują niemal do wszystkich twarzy. Choć trzeba uważać z wersją, gdzie grzywka jest tej samej długości co reszta włosów, tworząc „aureolę” dokoła głowy. Ta propozycja nie będzie pasować do okrągłych twarzy, gdyż jeszcze bardziej podkreśli i poszerzy twarz. Bezpieczniej będzie zdecydować się na grzybka z grzywką na bok, lekko postrzępioną. Optycznie wyszczuplimy wtedy naszą buzię.

Fryzura grzybek jest bardzo kobieca i daje wiele możliwości uczesań. Obok klasycznego jej kształtu można też zaczesać włosy do góry i stworzyć tzw. irokeza – świetne na imprezę. Lub opcja z przygładzonymi włosami na eleganckie wyjście.

Kolor będzie pasował każdy: od spokojnych brązów do ostrej czerwieni.

Jeszcze jedno: ta fryzura nadaje się do włosów cienkich jak i grubych.

 

4 KOMENTARZE

  1. Uwielbiam zmieniać fryzury, to jest silniejsze ode mnie.. teraz mam fryzurę podobną do obrazka 5. Ostatnio miałam całkowicie na zapałkę ścięte włosy, jaka będzie następna wizja to nie wiem .. 😀 ale właśnie najbardziej preferuje krótkie włosy są takie kobiece !! !!

  2. Ja też od czasu do czasu lubię zmienić swoją fryzurę. Ostatnio koleżanka zaprowadziła mnie do świetnego salonu Gnatyshyn na Warszawski Ursynowie. Świetny klimat, a styliści z najwyższej półki. Mnie Pani Irenka obsługiwała. Widać, że to fryzjerka, która żyje swoją pracą i podchodzi do tego z pełną pasją i zaangażowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ