Fryzury ślubne 2015

0
953

Rozpoczynający się właśnie 2015 rok wyróżniać się będzie szykiem i elegancją inspirowaną stylem retro. Nic więc dziwnego, że każda tegoroczna panna młoda stawia na vintage i glamour. Podobnie rzecz będzie wyglądać we fryzjerstwie ślubnym. Styliści stawiać będą na proste upięcia – kucyki, koki gładko zaczesane lub pozostawione w lekkim nieładzie, wszelkiego rodzaju warkocze i plecionki, a także włosy rozpuszczone, naturalnie pofalowane. Tegoroczna panna młoda będzie wyglądać więc delikatnie, dziewczęco i z klasą.

W 2015 roku w modzie ślubnej będzie królować przede wszystkim prostota. Panna młoda ma się czuć przede wszystkim wygodnie, dlatego też – śladem modelek z pokazu Jenny Packham czy Merchesy – może upiąć włosy w szykowny kucyk. Innym trendem prosto z wybiegów są romantyczne koczki baletnicy, podpatrzone na pokazach Monique Lhuillier oraz Caroliny Herrery. To wspaniały pomysł dla kobiet z krótkimi włosami. Luźny koczek z pewnością doda kreacji romantycznego charakteru oraz lekkości.

Niekwestionowanym hitem nadchodzącego sezonu będą przeróżne opaski, które pojawiły się na pokazach większości projektantów. To prawdziwy must have nadchodzącego sezonu! Najważniejszym motywem na nich będą akcenty roślinne, koniecznie ozdobione kryształami. „Opaskowy diadem” sprawi, że panna młoda poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Przy ozdobach tego typu należy jednak pamiętać, by nie przesadzić z biżuterią. Najlepiej gdyby nie było jej w ogóle.

Styliści z salonu www.studiolooksfera.pl w Poznaniu polecają również romantyczne upięcia połączone z delikatnymi kwiatami. Wianki robią prawdziwą furorę w trendach na najnowszy rok. Nadają każdej pannie młodej kobiecości i zmysłowości. Ważne jednak, by kompozycje florystyczne dobierane były indywidualnie, w taki sposób, by jak najlepiej oddawały charakter i usposobienie ich właścicielki. Jak dowodzą modowe trendy, najlepiej prezentują się dzikie i polne kwiaty. Popularnie wplatane są we fryzury z przedziałkiem na środku i opaską.

Jeśli panna młoda nie boi się eksperymentów, wianek będzie dla niej fenomenalnym dodatkiem ślubnym i alternatywą dla klasycznego welonu. Ciekawym pomysłem, który nadaje niebywałego szyku i klasy jest wplatanie włosy tylko jednego kwiatka. Tegoroczne trendy nie ograniczają nas zupełnie. Ważne jednak, by opaska, wplecione kwiaty czy wianek doskonale komponowały się z bukietem ślubnym. Pamiętaj, by kwiaty w bukiecie ślubnym były takie same jak we włosach! Cała kreacja powinna przecież tworzyć spójną całość w tym najcudowniejszym dniu twojego nowego życia.

Hair salon situation

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ