Krótkie fryzury ślubne

1
1130

Dzień Ślubu wiele z nas uważna za jeden z najważniejszych dni w życiu. Przygotowania zaczynamy nawet na dwa lata przed. Dotyczą one wszystkiego: wyboru sali, wystroju, zaproszeń, gości, wszelkich dodatków, kwiatów, no i oczywiście sukni, fryzury, butów i wiązanki ślubnej.

Co do fryzury, jest taki trend, który panuje właściwie od zawsze, że przyszłe panny młode, które na co dzień noszą się w krótkiej fryzurze, zaczynają zapuszczać włosy na ten wielki dzień. Wytrwale znoszą niesforne pasma, nieukładające się włosy od zapuszczania, nieprzyzwyczajone do takiego imagu. Gdzieś mamy zakodowane, że panna młoda powinna mieś długie włosy upięte w misterny kok bądź układające się romantycznie grubymi falami. Przeglądając magazyny tematyczne widzimy propozycje upięć ślubnych głównie dla długich włosów i pragniemy też tak się zaprezentować.

Poniższa galeria pokazuje, że to błąd. Jeśli jesteśmy posiadaczkami super krótkiej fryzurki, która idealnie podkreśla naszą osobowość, pasuje do kształtu czaszki, owalu twarzy to po jaką cholerę chcemy to zmieniać na jeden dzień?? Czy nie będzie to w jakimś stopniu sztuczne? Czy przyszły mąż nie wolałby wziąć sobie za żonę dziewczyny którą pokochał i którą zna w takim, a nie innym wydaniu? Po co ta zmiana? Czy nagle przestałyśmy akceptować swoje krótkie włosy?

Bądźmy sobą, w dniu ślubu również. Popatrzcie jak pięknie i oryginalnie prezentują się panny młode w krótkich fryzurach. Są wyjątkowe, nietuzinkowe, seksowne a przede wszystkim pozostały sobą. Nie ulegaj dziwnej presji bycia księżniczką w sprężystych lokach jeśli jesteś całkiem innym typem kobiety. Odważnej, pewnej siebie, noszącej zadbane krótkie włosy o kolorze dobranym do cery, koloru oczu czy charakteru. Na ślub również można wyczarować z takiej fryzury wyjątkowe uczesanie, przystroić głowę ozdobnym kwiatem, woalką, diadą czy tasiemką.

Galeria dla wszystkich pięknych panien młodych z krótkimi włosami. Noście się krótko!

 

1 KOMENTARZ

  1. I zgadzam się w pełni. Zapuszczanie na siłę jest dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Moja siostra w dniu ślubu miała przepiękny malutki melonik. Z krótkimi zaczesanymi do tyłu włosami wyglądała po prostu bosko!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ