Maska do włosów zniszczonych – Henna Treatment Wax

2
413

Dostępna głównie w aptekach, maska do włosów Henna Treatment Wax to bardzo dobry produkt za niewielka cenę. Swoje pielęgnacyjne właściwości zawdzięcza naturalnym składnikom: ekstrakt liści lawsonia, organiczne woski, kwasy organiczne, białka roślinne, oczyszczone białko henny nie barwiące włosów.

Maseczka występuje w dwóch rodzajach: do włosów ciemnych i do włosów blond.

Wzocnienie włosów
Odżywki dla włosów

Bardzo ważny jest sposób użycia tej maski. Aby uzyskać pożądany efekt, nakładamy maskę na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Owijamy folią streczową lub nakładamy foliowy czepek a na to grubą wełnianą czapkę. Z takim kompresem chodzimy co najmniej pół godziny, ale lepiej godzinkę. Wtedy, po dokładnym spłukaniu, włosy będą miękkie, odżywione i lśniące. Jeśli mamy mocno zniszczone włosy, powtarzajmy taki zabieg choć raz w tygodniu. Cebulki wtedy się odżywią i włosy staną się mocniejsze.

Cena ok. 10 PLN

[colored_box color=”eg. blue, green, grey, red, yellow”]Odżywka jest polecana dla osób po chemioterapii, gdyż wzmacnia cebulki włosowe i następuje szybszy porost włosów.[/colored_box]

regeneracja włosów
Odżywki włosy

 

2 KOMENTARZE

  1. Polecam, to jedyna odżywka, która uratowała moje skatowane rozjaśnianiem włosy. Ale najlepiej działa, jak ją nałożymy, zawiniemy w folie i godzinkę musi siedzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ