Meble potrzebne do salonu fryzjerskiego

0
68

Chcesz, by Twój salon fryzjerski wyglądał profesjonalnie i był funkcjonalny? Postaraj się o odpowiednie wyposażenie. Podstawą dobrego salonu fryzjerskiego jest wyposażenie, w skład którego powinny wchodzić specjalne meble.  Skompletowanie nowoczesnych mebli fryzjerskich o modnym designie jest obecnie bardzo proste, bogaty wybór rozwiązań pomaga dopasować meble do aranżacji salonu tak, by idealnie wkomponowały się w wystrój, tworząc harmonijną całość. Najważniejszym elementem wśród mebli do salonu fryzjerskiego, są fotele fryzjerskie.

Egzemplarze foteli fryzjerskich wytwarzane metodą wylewek poliuretanowych, są jedną z najchętniej wybieranych opcji, głównie ze względu na wygodę klienta. Wśród foteli z regulowaną wysokością można wybierać pomiędzy dwoma rozwiązaniami, są nimi fotele z pompą hydrauliczna lub z pompą gazową. Fotel z regulowana wysokością to podstawa profesjonalnego salonu fryzjerskiego, możliwość obniżenia lub podwyższenia fotela, pozwala na komfortową pracę z włosami klienta.

Hokery fryzjerskie – efektywniejszy personel
Prowadząc salon fryzjerski, warto zatroszczyć się o miejsca do siedzenia nie tylko dla klientów, ale też dla pracowników. Hokery fryzjerskie, o których mowa to wysokie krzesła z oparciem lub bez wzbogacone o funkcję regulowania wysokości przy pomocy podnośnika. Wygodne hokery pozytywnie wpływają na efektywność i wydajność pracowników salonu fryzjerskiego. Kupując hoker warto zastanowić się nad zakupieniem egzemplarza pochodzącego z tej samej serii, co fotel, by zyskać pewność, że wszystkie meble w salonie będą dobrze zintegrowane.

Konsolety i lustra – elegancki salon o ciekawym klimacie

Salon fryzjerski to miejsce, które powinno być wypełnione lustrami. Klienci uwielbiają kontrolować proces strzyżenia i farbowania, obserwowanie poczynań fryzjera daje im swoiste poczucie komfortu. Eleganckie konsolety są potrzebne w każdym salonie fryzjerskim, któremu zależy na dobrym samopoczuciu klienta. Konsolety są dostępne zarówno w wersji z jednym, jak i z dwoma stanowiskami. Ciekawa opcja są rozwiązania podświetlane. Urządzając salon, warto zastanowić się też, czy chcemy postawić na meble wolnostojące, czy modele do wbudowania w ścianę.

Recepcja – opcja dla dużych salonów.

Właściciele dużych salonów fryzjerskich, w których codziennie przewija się duża liczba klientów, mogą zdecydować się na recepcję, Wybierając meble do recepcji, można kierować się wyłącznie potrzebami aranżacyjnymi.

Wygodne i higieniczne myjnie fryzjerskie

Profesjonalny salon powinien być wyposażony w myjnię. Do wyboru są myjnie z wbudowanymi fotelami, jak również takie, do których można dostawić fotel. Dostępne są również nieco bardziej luksusowe opcje, na przykład wzbogacone o masaż wibracyjny.

Podnóżki i wózki fryzjerskie – dodatkowe elementy salonu

Wśród rzeczy dodatkowych, poprawiających komfort klienta w salonie, jednymi z najchętniej kupowanych są podnóżki. Ciekawe wzory podnóżków oferują firmy Panda oraz Ayala. Większy komfort pracowników może z kolei zapewnić wyposażenie salonu w wózki fryzjerskie, dzięki którym fryzjerzy mogą mieć wszystkie niezbędne narzędzia zawsze pod ręką.

Wygodna poczekalnia

Warto pomyśleć o stworzeniu miejsca, gdzie klienci będą mogli poczekać na swoją kolej, może to być wygodna kanapa, lub fotele i stolik, na którym warto ułożyć czasopisma.

Zobacz meble fryzjerskie dostępne w ofercie AYALA

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ