Odżywka koloryzująca Espresso

2
3472

Balsam koloryzujący firmy Vitalitys Art Espresso to super połączenie koloru i balsamu.

Producent zaleca odżywienie koloru w przeciągu 2 minut, ale intensywniejszy efekt uzyskamy, jak potrzymamy ją na włosach trochę dłużej. Balsam koloryzujący odżywia kolor, nadaje włosom połysk i miękkość i  pomaga zachować świeżość koloru pomiędzy farbowaniami. Zawarte w balsamie składniki pielęgnujące pozwalają bezpieczne używanie go nawet co każde  mycie. Produkt nie zawiera amoniaku ani wody utlenionej, może być stosowany na włosy naturalne, farbowane oraz z pasemkami.

Jak naprawdę działa? Jest niezbędny, szczególnie kobietom o rudych i czerwonych odcieniach. Jak wiadomo te kolory wypłukują się z włosów najszybciej, więc nasze pasma szybką tracą intensywny kolor. A przecież dla zdrowia i właściwej kondycji nie możemy farbować ich co dwa tygodnie. Rozwiązaniem jest balsam Espersso. Nie dosyć, że odżywia włosy to jeszcze nadaje im błyszczący piękny kolor.

balsam-koloryzujacy-espresso (1)I tu wskazówka: trzymajcie balsam dłużej niż 2 minuty. Po dwóch minutach nadacie tylko ledwie widoczny połysk, a gdy potrzymacie specyfik na głowie 15-20 minut – uzyskacie efekt jak prosto po farbowaniu!!! Włosy uzyskają mieniący się świeży kolor i będą miękkie w dotyku. Dla wzmocnienia efektu pielęgnacji  można zmieszać koloryzujący balsam z ulubioną odżywką czy maską. Nie wpływa to na intensywność koloru a jeszcze mocniej odżywia włosy. Sprawdziłyśmy to na sobie.

Kolory takie jak czerwień, miedź czy fiolet warto stosować co każde lub co drugie mycie. Brązy i blondy co 3 i 4 mycie. Sposób użycia: nakładamy balsam sam lub zmieszany z maską na umyte szamponem i osuszone ręcznikiem włosy. Po satysfakcjonującym nas czasie spłukujemy i suszymy jak zawsze.

Dostępny w 8 kolorach:

– brąz
– miedź
– czerwień
– fiolet
– złoty
– platyna
– cappuccino
– srebrny

Cena około 45 PLN za 200 ml. Warto kupić. Magazyn Fryzura na Dziś poleca!!!

balsam-koloryzujacy-espresso (3)

targi-slubne-warszawa (1)

 

2 KOMENTARZE

  1. Ja używam juz drugiego opakowania do włosów rudych. Nie wyobrażam sobie bez tej odżywki funkcjonowania. Nie ma nic gorszego jak spłowiały kolor.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ