Pozwól sobie na bezpieczne prostowanie Twoich włosów z BaByliss Paris

0
53

Niekwestionowanym trendem ulicznego stylu są naturalnie proste i lśniące włosy, o których marzy niejedna z nas. Wbrew powszechnym opiniom nawet codzienne prostowanie włosów może być w pełni bezpieczne i wcale nie musi być czasochłonne. Z pomocą i sposobem na idealnie gładkie i zdrowe włosy przychodzi marka BaByliss Paris.

Mieć idealne proste włosy – z taką myślą budzi się codziennie rano wiele kobiet, dla których wymarzony efekt jest możliwy tylko po wizycie w salonie fryzjerskim. Marka BaByliss Paris przełamuje ten stereotyp i zmienia podejście kobiet do stylizacji włosów w domowych warunkach. Teraz bez obaw możesz prostować swoje włosy, zapewniając im pełną ochronę.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci bezpiecznie i szybko wyprostować poszczególne pasma. Przekonaj się, jakie to proste!

Prostowanie krok po kroku

Zawsze prostuj włosy po ich dokładnym wysuszeniu i obustronnym spryskaniu preparatem termoochronnym. Następnie dokładnie rozczesz i zepnij klamrą tak, aby poszczególne kosmyki nie przeszkadzały w kolejnych etapach stylizacji. Ze spiętych włosów wyciągaj stopniowo pojedyncze kosmyki, pamiętając o tym, aby wybierać jak najcieńsze pasma. W ten sposób łatwiej i wygodniej będzie je wyprostować.Prostuj włosy pewnym i szybkim ruchem od linii czoła w stronę ust. Podczas stylizacji bardzo istotny jest sposób, w jaki trzymasz prostownicę – najlepiej ustaw ją za grzebieniem – dzięki temu już po pierwszym przeciągnięciu będą idealnie proste. Pamiętaj, aby nie przetrzymywać zbyt długo pojedynczych kosmyków w prostownicy, bo możesz doprowadzić do odwrotnego efektu niż zamierzony i w konsekwencji zniekształcić ich strukturę. Gdy wszystkie pasma będą już wyprostowane, raz jeszcze dokładnie rozczesz włosy. Wystarczy zaledwie kilka minut, aby Twoje włosy zyskały objętość, blask i idealną formę – radzi Sebastian Kobielski, ekspert marki BaByliss Paris.

Temperatura ma znaczenie

Urządzenia do stylizacji włosów poddają je działaniu wysokiej temperatury, która może znacząco je osłabiać. Z tego powodu, tak ważna jest inwestycja w preparaty ochronne, które zabezpieczą strukturę włosa przed działaniem gorąca. Niezbędne jest także dopasowanie odpowiedniej temperatury prostownicy do rodzaju posiadanych włosów, ponieważ każda struktura ma inne wymagania co do stopnia ciepła w trakcie stylizacji. Najbardziej podatne na takie działania są włosy delikatne i farbowane, które nie mogą zostać poddane zabiegowi w trybie wyższym niż 160 stopni. W przeciwieństwie do mocnych, gęstych i opornych na zabiegi kosmyków, które mogą znieść nawet 200 stopni!

PROSTOWNICA DIGITAL SENSOR ST500E od BaByliss Paris

prostownica-babyliss (2)

Odpowiednio dobrany sprzęt to podstawa bezpiecznej i trwalej stylizacji wykonanej w domowych warunkach. Wszystko za sprawą innowacyjnej technologii, która automatycznie zadba o kondycję i strukturę włosa. Wśród produktów do stylizacji włosów istniejących obecnie na rynku optymalnym rozwiązaniem dla kobiet jest inteligentna prostownica ST500E z linii Digital Sensor od Babyliss Paris, która już przy pierwszym przeciągnięciu po paśmie włosów automatycznie dostosowuje temperaturę do ich rodzaju. Dzieje się to za sprawą przełomowego, cyfrowego czujnika, który nieprzerwanie monitoruje temperaturę na powierzchni i pilnuje by była ona dla nich bezpieczna. Dodatkowo dzięki wbudowana funkcja jonizacji sprawia, że włosy są gładkie i miękkie, a przede wszystkim zachowują zdrowy wygląd.

Wybór urządzenia do stylizacji jest tak samo ważny, jak precyzja jego codziennego użytkowania. Jakość sprzętu, technologia oraz funkcje, w jakie został wyposażony przekładają się bezpośrednio się na kondycję Twoich włosów jak i trwałość stylizacji.

Pamiętaj, aby po skończonym zabiegu nie chować od razu rozgrzanego urządzania do szuflady czy torby. Należy poczekać na spadek temperatury w urządzeniu. Unikaj również zwijania kabla wokół urządzenia w celu uniknięcia jego uszkodzenia.

Z BaByliss Paris prostowanie włosów nigdy nie było tak proste i bezpieczne. Przenieś się do świata inteligentnej stylizacji i pozwól, by innowacyjne urządzenia same zadbały o wygląd i niespotykaną ochronę Twoich włosów.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ