Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium

1
523

 

 

Nowość Fale Loki Koki:

Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium

Stylizacja włosów wymaga czasu, a ten jak wiadomo w pracy Fryzjera jest niezwykle cenny. Producenci urządzeń fryzjerskich myślą w kierunku tego, aby skrócić czas stylizacji, uczynić ją prostszą i wygodniejszą.

Z nową propozycją zwraca się do Was marka Fale Loki Koki, oferując urządzenie typu 2 w 1.Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium  to nowoczesne urządzenie, które łączy w sobie funkcje dwóch: prostownicy i lokówki. Daje możliwość prostowania włosów oraz termostylizacji, zatem podkręcania pasm lub wywijania końcówek. Jeżeli na proces stylizacji włosów klientki składa się prostowanie oraz podkręcanie włosów lub przywykłaś(eś) do jednoczesnego suszenia i układania włosów na szczotce masz do dyspozycji prostsze i wygodniejsze rozwiązanie: prostownicę do modelowania włosów 2w1 N°302 premium. Prostowanie oraz podkręcanie włosów z nowym sprzętem Fale Loki Koki możliwe jest za sprawą systemu nagrzewania, które działa zarówno od wewnętrznej strony płytek jak i na zewnętrznej powierzchni urządzenia. Syntetyczne kolce na zewnątrz okrągłego korpusu tworzą owalną szczotkę, która pozwala na rozczesywanie włosów i sprawia, że modelowanie fryzury jest bardzo wygodne i praktyczne. Teraz zamiast stosować dwa urządzenia możesz skorzystać z jednego, oszczędzając swój cenny czas. Ceramiczne płytki prostownicy do modelowania włosów 2w1 N°302 premium gwarantują równomierny rozkład ciepła a co za tym idzie szybkie prostowanie włosów. Cztery ustawienia temperatury: 140, 170, 190 oraz 210°C pozwalają na jej właściwe dostosowanie do kondycji i rodzaju włosów klientki. Blokada płytek czyni pracę komfortową a specjalny wieszak umożliwi bezpieczne przechowywanie rozgrzanego sprzętu w trakcie pracy.

Prostownicę do modelowania włosów 2w1 N°302 premium poleca ambasador marki Fale Loki Koki:Maciej Maniewski:

 

Kiedy są proste, chcemy, aby się kręciły, a kiedy mamy równomierny skręt, marzymy, aby były proste! Znamy to, prawda ?A gdyby tak dwa w jednym – czy nie tego szuka większość z nas? Profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium od marki Fale Loki Koki to urządzenie, które łączy w sobie funkcje prostownicy i lokówki. Kiedy zabieram się do podkręcenia końcówek prostownicą, klientki są zawsze trochę zdziwione. Pada pytanie – jak to możliwe? Wyjaśniam wtedy, że to wszystko zasługa systemu nagrzewania, które działa zarówno wewnątrz urządzenia jak i na jego powierzchni. Dzięki temu nawet najbardziej wybredna klienta, dostaje to czego oczekuje. Włosy proste od nasady z podkręconymi końcówkami? Żaden problem! Burza loków? Od ręki! Idealnie proste pasma? To kwestia kilku wprawnych ruchów. Cztery ustawienia temperatury: 140, 170, 190 oraz 210°C pozwalają na dostosowanie parametrów urządzenia do kondycji i rodzaju włosów. N°302 szybko stała się w mojej pracy niezbędna.

Maciej Maniewski


Zainspiruj się nowym urządzeniem od fryzjerskiej marki Fale Loki Koki i twórz własne stylizacje. Prostuj i podkręcaj włosy – z prostownicą do modelowania włosów 2w1 N°302 premium nic Cię nie ogranicza a wręcz przeciwnie!

Cena urządzenia: 269 zł

Nowości sprzętowe dostępne są w sklepach Fale Loki Koki oraz u przedstawicieli marki.

lokowko-prostownica

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ