Rewolucja w kręceniu loków!

1
471

Sposobów na uzyskanie loków jest wiele. Każdy wymaga pewnych umiejętności, zręczności, wprawy i zazwyczaj dużo czasu. Nawijanie tradycyjnych wałków na włosy, a potem  oczekiwanie na efekty dłuży się w nieskończoność.  Lokówka to ryzyko, że poparzymy skórę głowy a zrobienie loków jest pracochłonne. Właśnie z tych przyczyn możemy śmiało powiedzieć, że Lokownica Twister N°305 premium to rewolucyjne urządzenie, dzięki któremu robienie loków stanie się łatwe i przyjemne.

Lokownica Twister N°305 premium to absolutny hit 2014 roku. Jest to innowacyjne rozwiązanie, za pomocą którego uzyskanie loków jest prostsze, niż kiedykolwiek. Dzięki naszej lokownicy uzyskasz bez wysiłku piękne i trwałe loki. Efekt to pięknie wyglądające i swobodnie opadające loki.  Lokownica Twister N°305 premium nie wymaga specjalnego szkolenia ani praktyki. Zapewnia prostotę, komfort i ergonomię pracy.

super-lokowka-loki-koki(3)Główne cechy urządzenia

Najważniejszym elementem naszej lokownicy jest ceramiczna komora grzewcza, do której włosy wprowadzane są automatycznie i nagrzewane do momentu, jaki wybierzemy spośród trzech opcji ustawienia czasu (8s, 10s , 12s). O tym, że wskazany czas minął informuje nas sygnał dźwiękowy. Mamy również do wyboru trzy ustawienia temperatury (190°C, 210°C, 230°C). Lokownica szybko się nagrzewa. Wyposażona jest w sterowanie kierunkiem skrętu, co daje komfort i wygodę pracy. Gwarantuje ją także obrotowy kabel. Co więcej, posiada  funkcję automatycznego wyłączania po 60 minutach nieużywania, co zapewnia bezpieczeństwo.

W zależności od potrzeb Lokownica Twister N°305 premium umożliwia stworzenie różnych stylizacji:  od zakręcenia pojedynczych pasm, po uzyskanie regularnych, jednolitych loków na całej głowie. Możemy też uzyskać efekt niesfornych, naturalnie poskręcanych włosów lub szybko przygotujesz loki do upięcia. Rezultat, jaki chcesz uzyskać zależy od dwóch czynników: wybranej temperatury oraz czasu nagrzewania pojedynczego pasma.

 

Ustawienie temperatury

Do wyboru mamy 3 ustawienia czasu pracy. Zaleca się następujące ustawienia w zależności od rodzaju włosów:

 • ustawienie I – 190°C – dla włosów cienkich, delikatnych
 • ustawienie II – 210°C – dla włosów normalnych
 • ustawienie III –  230°C – dla grubych lub falowanych

Ustawienia czasu

Lokownica posiada 3 ustawienia czasu pracy:

 • ustawienie 8s – do delikatnych fal
 • ustawienie 10s – do łagodnych loków
 • ustawienie 12s  – do wyraźnych loków

Końcowy efekt zależy od rodzaju włosów i ich podatności na układania, dlatego powyższe należy uznać za wskazówki.

Ustawienia kierunku skrętu

Regulacja kierunku pozwala uzyskać bardzo regularne i symetryczne loki bądź też naturalnie i  niesfornie poskręcane włosy. Jeżeli chcemy zachować dokładnie taki sam kierunek, po obu stronach głowy wybieramy przycisk ‘L’ dla lewej i ‘P’ dla prawej strony. Gdy wybierzemy opcję ‘A’ kierunek skrętu będzie się zmieniał naprzemiennie.

[two_third last=”no”]

 Krok po kroku

 1. Podłączamy lokownicę do gniazdka zasilania.
 2. Przyciskami ‘+’ i ‘-‘ ustawiamy temperaturę.
 3. Przyciskiem ‘T’ ustawiamy czas, po którym nastąpi sygnalizacja dźwiękowa.
 4. Przyciskiem ‘L/R/A’ ustawiamy kierunek skrętu.
 5. Oddzielone pasmo włosów trzymamy prosto, dokładnie naciągamy i umieszczamy w komorze ceramicznej w miejscu, gdzie ma się zaczynać skręt.
 6. Po właściwym umieszczeniu włosów należy je puścić i zamknąć lokownicę, co spowoduje automatyczne wciągnięcie włosów do komory.
 7. Należy odczekać kilka do kilkunastu sekund. W tym czasie komora ogrzewa pasmo włosów ze wszystkich stron i powstaje lok. Następnie należy całkowicie otworzyć komorę i powoli odsunąć lokownicę od głowy ukazując piękny skręt.

[/two_third]

[one_third last=”yes”] super-lokowka-loki-koki(4) super-lokowka-loki-koki(5) super-lokowka-loki-koki(2)[/one_third]

 

Czynność należy powtarzać pobierając kolejne pasma włosów. Bezpośrednio po zabiegu nie należy czesać włosów. Wystarczy nadać kształt fryzurze palcami i utrwalić ją odpowiednim produktem do stylizacji, np. lakierem lub zaakcentować poszczególne pasma nabłyszczaczem.

Produkt dostępny wyłącznie w sklepach Fale Loki Koki.

Kliknij i znajdź swój sklep Fale Loki Koki na stronie:  falelokikoki.pl/nasze-sklepy

super-lokowka-loki-koki(2)

super-lokowka-loki-koki(4)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ