Rudo mi

1
1228

Rude włosy – wyjątkowe, ogniste, kobiece, tajemnicze, oryginalne, soczyście pomarańczowe, lśniące i rzucające się w oczy. Ten kolor wyraża nietuzinkowość, krzyczy pasją i dodaje urody. Ale by tak było trzeba o niego zadbać, szczególnie jeśli chodzi o farbowany rudy. Rudości i czerwienie szybko się wypłukują, z tą różnicą, że czerwony wyblakły wygląda po prostu okropnie. Rudy, który z każdym myciem traci na intensywności, i tak prezentuje się dobrze ( z ciemniejszego rudego przechodzimy w rude blondy).

Podstawą pielęgnacji rudych włosów jest szampon i odżywka do włosów koloryzowanych. Tylko takie kosmetyki pomogą zachować lśniący odcień na dłużej.  Warto zaopatrzyć się również w odżywki/maski koloryzujące, które obok regeneracji odświeżają także kolor. Ten specyfik powinna mieć w łazience każda posiadaczka rudych czy czerwonych włosów. Nada on świeżego koloru pomiędzy farbowaniami.

Rude kobiety są postrzegane przez mężczyzn jako te tajemnicze i gotowe na nowe wyzwania dziewczyny. Właścicielka rudych pukli odbierana jest za odważną, konkretną osobę. Istnieje też stare irracjonalne powiedzenie, że rude to wredne. Wynika to raczej z zazdrości o odwagę bycia sobą i wyrażania tego na zewnątrz.

Rude kolory pięknie współgrają z zielonookimi kobietami. Dla podkreślenia rudości ubieramy się w zielenie i chabrowy niebieski. Żółty i fioletowy również podbiją ten kolor.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ