Szybki sposób na odrosty

Sierpień 9,
odrosty (4)

Firma ALTERNA oferuje swoja nowość na rynku fryzjerskim: maskarę w pędzlu do koloryzowania odrostów. To faktycznie najszybszy sposób na zamalowanie odrostów. Przyda nam się ten gadżet szczególnie gdy wypadnie nam niespodziewana impreza. Można też robić nim pasemka. Nie brudzi ubrań, łatwo zmywa się w czasie codziennego mycia włosów. Jest dostępna w czterech  podstawowych kolorach:blond,średni brąz,ciemny brąz i czarny. odrosty (1)

Wystarczy przekręcić pokrętło do pozycji „ON” i wycisnąć z tubki porcję farby na pędzelek. Farba powinna być na nim równo rozprowadzona. W tym celu możemy wspomóc się małą podstawką. Ewentualny nadmiar farby można też rozsmarować na chusteczce. Następnie, tak przygotowanym pędzelkiem, pokrywamy odrosty energicznymi ruchami od nasady wzdłuż włosa, nie dotykając skóry głowy. Po upływie dwóch minut możemy przeczesać włosy i dokończyć układanie fryzury. Po aplikacji przekręcamy pokrętło na pozycję „OFF” i myjemy pędzelek.

Minusem jest cena - 140 PLN.

odrosty (1)

odrosty (2)

odrosty (3)

 

avatar

Autor Joanna

1 komentarz

  1. avatar

    WW22

    3 września 2013 at 17:37

    Cena do niczego! Jakieś tańsze odpowiedniki?

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>