Szybkie zabiegi upiększające

1
366

Medycyna estetyczna oferuje wiele możliwości szybkiej poprawy urody. Nowoczesne zabiegi dermatologiczne i te z zakresu medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne. To między innymi dzięki nim właśnie wszystkie gwiazdy/celebrytki zawsze wyglądają olśniewająco na wielkich wyjściach.

Zabiegi te wpływają korzystnie na wygląd naszej skóry – zmniejszają zmarszczki, ujednolicają koloryt cery, dodają jej blasku, odmładzają twarz i powodują, że zyskujemy na młodszym wyglądzie.

Możemy wybierać w zabiegach mało inwazyjnych, takich jak mezoterapia, peelingi czy iniekcje z kwasu hialuronowego lub botoksu. A także zabiegi przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii typu: lasery czy promieniowanie podczerwone.

Zaletą tych zabiegów jest to, że w wielu przypadkach po sesji można normalnie funkcjonować. Ewentualne drobne ślady znikają po kilku dniach i możne ja zatuszować makijażem.

Efekty przy niektórych zabiegach widać natychmiast, przy innych zwiększają się po kilku sesjach. Poniżej lista kilku najskuteczniejszych zabiegów upiększających, które dają spektakularne efekty.

Mezoterapia (blask dla skóry )– podczas zabiegu podawane są bezpośrednio do naskórka aktywne substancje jak kwas hialuronowy lub koktajle witaminowe. W dnu wielkiej imprezy warto skorzystać z mezoterapii śródnaskórkowej, która jest mniej inwazyjna niż klasyczna i nie pozostawia żadnych śladów na skórze.

Zabieg wykonuje się bez znieczulenia, możemy czuć tylko lekkie drapanie. Czas trwania: około 15 minut. Cena: od 200 PLN

Kwas hialuronowy ( zmysłowe usta) – to zabieg, który może nawilżyć usta, dodać im objętości lub podkreślić i poprawić kontur ust. Za pomocą cienkiej igły podaje się preparat w kontur ust i wargi, a następnie go rozmasowuje. Tu potrzebne jest znieczulenie. Po zabiegu usta będą lekko opuchnięte i obolałe, co minie po około 2-3 dniach.

Wykonujemy go na co najmniej tydzień przez zabawą. Czas trwania: 15 – 30 minut. Cena: od 800 PLN

Peeling laserowy (rozświetlenie i odświeżenie cery) – dzięki niemu zmniejszymy przebarwienia, plamy, a nawet piegi. Skóra uzyska jasny i równomierny koloryt. Zaskórniki i pory obkurczą się pod wpływem energii emitowanej przez urządzenie. Głowica lasera przesuwana jest powoli po twarzy. Będziemy wtedy odczuwać ciepło.Po zabiegu skóra będzie lekko zaróżowiona, ale efekt będzie już widoczny: gładka i promienna cera.

Wykonujemy go na 3 dni przed imprezą. Czas trwania: 15 – 30 minut. Cena: od 750 PLN

Botoks (wygładzenie zmarszczek) – botoks, czyli tzw. toksyna botulinowa niweluje zmarszczki mimiczne i nadaje twarzy zrelaksowany wygląd. Botoks ogranicza pracę mięśni, co daje efekt idealnie gładkiej skóry. Jest on podawany bezpośrednio do mięśni za pomocą cienkiej igły, blokując w nim nerwy.

Wykonujemy go na około 2 tygodnie przed wielkim wyjściem. Wtedy będzie widoczny pełen efekt. Czas trwania: około 15 minut. Cena: od 800 PLN

Lifting termiczny (ujędrnia i uelastycznia skórę) – zabieg oparty na działaniu podczerwieni poprawia elastyczność i sprężystość skóry, poprawia owal twarzy i wygładza zmarszczki. Za pomocą głowicy wysyłane są promienie podczerwone. Powoduje to podgrzanie skóry właściwej i kurczenie się rozluźnionych włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność. Efekt liftingu jest widoczny od razu.

Zabieg wykonujemy najpóźniej dzień przed imprezą. Czas trwania: około 1 godzina. Cena: 800 PLN

Masaż podciśnieniowy (odmładza wygląd twarzy) – masaż podciśnieniowy ujędrnia skórę, wygładza też drobne zmarszczki i poprawia kontury oczy i ust. Do twarzy przykładana jest głowica, punkt po punkcie. Odczuwamy zasysanie skóry, co często kobiety opisują jako relaksujące. Efekt jest natychmiastowy, a sam zabieg nie pozostawia żadnych śladów.

Można wykonać nawet w dniu imprezy. Czas trwania: około 35 minut. Cena: od 150 PLN.

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ