Zapomnij o cellulicie – wybierz profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej!

0
117
Cellulit to zmora wielu kobiet. Jeśli również masz z nim problem i nie możesz się go pozbyć, pomyśl o skorzystaniu ze specjalnych zabiegów medycyny estetycznej. Na co warto postawić?

Nadmiernie i nierówno nagromadzona tkanka tłuszczowa przypominająca skórkę pomarańczową – to właśnie cellulit. Ten problem estetyczny dotyczy przede wszystkim kobiet, ponieważ posiada on także powiązanie z kobiecymi hormonami i budową ich tkanki tłuszczowej.

Jak pozbyć się cellulitu?

Na cellulit narzekają zarówno kobiety z nadwagą czy otyłością, jak również te o prawidłowej masie ciała. Dotyka on także kobiet aktywnie uprawiających sporty. Niestety, pozbycie się cellulitu nie zawsze jest takie proste. Chociaż do dyspozycji jest wiele specjalnych kosmetyków i akcesoriów, na przykład masażerów, to jednak nie zawsze zapewniają one optymalne efekty. Aby zmniejszyć lub całkowicie go wyeliminować, warto postawić na sprawdzone zabiegi medycyny estetycznej, które skutecznie, a przy tym bezpiecznie pozwolą na pozbycie się tego defektu.

Chcesz usunąć cellulit? Sprawdź laserowe usuwanie cellulitu w Laserline Gdynia

Zabiegi medycyny estetycznej na cellulit

W gabinetach specjalizujących się w medycynie estetycznej do wyboru jest wiele metod pozwalających na pozbycie się cellulitu. Bazują one głównie na modelowaniu i wyszczuplaniu ciała z użyciem odpowiednich urządzeń i kosmetyków. Wśród nich wyróżnić można następujące zabiegi:

  • mezoterapia – zastrzyki z substancji aktywnych
  • karboksyterapia – dostarczanie w głąb skóry dwutlenku węgla
  • endermologia – zabieg masażu podciśnieniowego z użyciem specjalnego urządzenia
  • fala radiowa – usuwanie cellulitu falą radiową
  • kriolipoliza – poddawanie tkanki tłuszczowej działaniu zimna, które prowadzi do jej rozpadu

Oczywiście, to tylko wybrane zabiegi umożliwiające usuwanie cellulitu Gdynia to jedno z wielu miast, gdzie można z nich skorzystać. O doborze odpowiedniego zabiegu mającego na celu usunięcie cellulitu decyduje lekarz medycyny estetycznej. Dla uzyskania optymalnych efektów w większości przypadków zaleca się wykonanie serii zabiegów. Adresy gabinetów medycyny estetycznej można znaleźć już teraz on-line.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ