Jak zorganizować profesjonalną sesję narzeczeńską

0
227

Sesja zdjęciowa Młodej pary to dziś standard. Coraz więcej par jednak decyduje się na dodatkową sesję foto, jaką jest sesja narzeczeńska, która dokumentować ma ich życie z okresu, gdy oficjalnie byli narzeczonymi i gdy przygotowania do ślubu szły pełną parą. Jeśli jesteście jedną z tych par, które kochają zdjęcia i dla których jest to znakomita pamiątka, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł, w którym podpowiemy wam, jak zorganizować profesjonalną sesję narzeczeńską.
Zdjęcia we dwoje
Być może niektórzy z was zadają sobie pytanie, po co komu sesja narzeczeńska? To idealny sposób na pokazanie, jak zgranym jesteście duetem i jak rozkwitła Wasza miłość, a Wy wraz z nią. Jest to znakomita okazja, by zdobyć pamiątkę na całe życie z okresu, który był wyjątkowy i kiedy z niecierpliwością czekaliście na swój ślub.
Na co zwrócić uwagę
Istnieje wiele rzeczy, które powinniście lub też możecie wykorzystać w swojej sesji zdjęciowej. Przede wszystkim dobrym pomysłem będzie jakaś forma nawiązania do Waszego ślubu, co później wykorzystać możecie projektując np. podziękowania dla gości weselnych, czy zaproszeń na wesele.  Jeśli nie macie pomysłu, poproście o poradę waszego fotografa – ten z pewnością podpowie wam, co wykorzystać możecie podczas sesji.
Praktyka czyni mistrza
Decydując się na sesję narzeczeńską macie niepowtarzalną okazję do tego, by przetestować kilka istotnych rzeczy. Po pierwsze i najważniejsze – fotografa. Dzięki swojej sesji przekonacie się, czy nadajecie na tych samych falach i czy jego pomysły są w waszym guście, a efekt końcowy jest zadowalający. Po drugie, choć równie ważne, wypróbować możecie elementy, które będą istotne w czasie ślubu i wesela: makijaż ślubny, czy fryzurę.
Stylizacja
Sesja narzeczeńska zwykle wypada najlepiej, gdy para decyduje się na ciekawą stylizację. Możecie wybrać niesztampowy strój, który nawiązywał będzie do Waszej wspólnej pasji, czy zadbać o odpowiednie rekwizyty (być może namiętnie biegacie, a może jesteście molami książkowymi). Grunt, by czuć się dobrze w swoim „nowym wcieleniu”. Przygotowanie stroju, czy rekwizytów, lub jednego i drugiego uatrakcyjni waszą sesję i zdecydowanie przewieje nudę!
Wybierzcie miejsce
Wybór miejsca na sesję zdjęciową to klucz do sukcesu. Możecie w tej kwestii zdać się na fotografa, możecie też wskazać swoje ulubione miejsce, w którym czujecie się jak ryba w wodzie. Być może zdecydujecie się na sesję na spacerze w ulubionym parku, na boisku podczas treningu, nieczynnej stacji kolejowej, a może we własnej kuchni podczas wspólnego gotowania. Postawcie na własną pomysłowość i kreatywność, a z całą pewnością efekty fotografa was zaskoczą i zadowolą.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ