Jak wybrać dobrą lokówko-suszarkę?

0
99

Każda kobieta na świecie marzy o tym, by zawsze wyglądać tak, jakby dopiero wyszła od fryzjera. Niestety, aby uzyskać taki efekt w warunkach domowych wymaga to wiele czasu i energii, co skutecznie zniechęca wiele kobiet do uzyskania takiego efektu na co dzień. Czy istnieje prosty, nie wymagający wielkiego poświęcenia sposób na uzyskanie pięknej fryzury? Oczywiście! Pomóc nam w tym może proste urządzenie jakim jest lokówko-suszarka, dzięki której już w kilka minut możemy osiągnąć pożądany cel. Jak zatem wybrać odpowiednie urządzenie? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w artykule poniżej!

 

  1. Jaką moc urządzenia wybrać?
  2. Zalety suszarko-lokówki z jonizacją
  3. Na jaką powłokę zwrócić uwagę?
  4. Czy regulacja temperatury ma znaczenie?
  5. Funkcja zimnego nawiewu

 

1. Jaką moc urządzenia wybrać?

Na rynku istnieją urządzenia w zakresie mocy między 300 a 1200W. Co to dla nas oznacza? Im większa moc tym silniejszy nawiew urządzenie może wytwarzać. Dzięki temu będziemy w stanie szybciej wysuszyć włosy i uzyskać pożądaną fryzurę. Warto jednak pamiętać, że zbyt częste użytkowanie lokówko-suszarki na najwyżej mocy może doprowadzić do nadmiernego przesuszenia lub uszkodzenia włosów. Szeroki zakres dostępnych lokówko suszarek możemy znaleźć na stronie https://zestawienie.pl

 

2. Zalety suszarko-lokówki z jonizacją

Najlepsza lokówko suszarka na rynku zawsze będzie posiadać funkcję jonizacji, która w zdecydowany sposób ułatwia modelowanie włosów i skraca czas użytkowania urządzenia. Jonizacja przede wszystkim zapobiega niepożądanemu elektryzowaniu się włosów, dzięki czemu stają się one gładkie i podatne na stylizację.

 

3. Na jaką powłokę zwrócić uwagę?

Najczęściej spotykaną powłoką w lokówko suszarkach jest powłoka ceramiczna. Dlaczego? Przede wszystkim zapobiega ona powstawaniu kołtunów, które bywają bardzo nieprzyjemne do rozczesywania. Kolejną zaletą stosowania tej powłoki w urządzeniach do pielęgnacji włosów jest fakt, że podczas ich stylizacji nie ślizgają się po jej powierzchni, dzięki czemu szybko uzyskamy efekt lśniącej, pięknej fryzury.

 

4. Czy regulacja temperatury ma znaczenie?

Tak, tak i jeszcze raz tak! Dzięki możliwości regulowania temperatury, pod której działanie chcemy poddać nasze włosy jesteśmy w stanie w kontrolowany sposób modelować fryzurę bez ryzyka przypalenia lub całkowitego zniszczenia włosów. Odpowiednio dobrana temperatura do naszych włosów pozwoli nam w bezpieczny sposób uzyskać idealną fryzurę.

 

5. Funkcja zimnego nawiewu

Ponieważ częste poddawanie włosów działaniu wysokiej temperaturze wpływa na nie bardzo niekorzystnie, producenci zaczęli wyposażać urządzenia w funkcję zimnego nawiewu. Jego stosowanie na sam koniec procesu stylizacji utrwala fruzyrę na dłużej.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ