Jak znaleźć dobrego fryzjera?

0
139

Salon fryzjerski powinien być miejscem dla nas relaksującym, obiecującym pozytywne zmiany, dającym odskocznię od codzienności i skupieniu się na sobie. Gwarancją tego jest dobry salon, spełniający kilka podstawowych cech.

Po pierwsze: dobre opinie. Znajome osoby są najlepszym źródłem informacji. Polecenie od znajomej, która ma świetną fryzurę i jest zadowolona z usług będzie najdokładniej odzwierciedlało warunki danego salonu.

Po drugie: w dobrych salonach mistrz zazwyczaj jest zajęty i rzadko się zdarza, że wpadając znienacka zostaniemy  przyjęte.

Po trzecie: dyplomy i kursy. Gdy w salonie na ścianach dojrzymy świadectwa ukończonych szkół, kursów, dyplomy , udział w szkoleniach i seminariach to mamy potwierdzenie profesjonalizmu fryzjera. Wiemy, że jest doświadczony, zna najnowsze metody i techniki modelowania i ścinania.dobry-fryzjer (1)

Po czwarte: czystość. To podstawa, by podłoga, ściany a przede wszystkim fartuchy i ręczniki były czyste i zadbane. Warto zajrzeć też do toalety.

Po piąte: widoczny cennik. To dobra rzecz, by cennik był widoczny dla klientów. Nie musimy pytać się ciągle o cenę zabiegu.

Po szóste: fryzjer. Osoba fryzjera to klucz do sukcesu. Dobry fryzjer uważnie wysłucha co masz do powiedzenia na temat swojej fryzury i włosów. Doradzi czy wybrana przez nas same fryzura będzie odpowiednia do rodzaju włosów, typu naszej urody  czy kształtu głowy. Nie skrytykuje naszych włosów, lecz doradzi co zrobić by wyglądały pięknie. Przeprowadzi nas przez cały proces zmiany, tłumacząc każdy krok. Na koniec podpowie jakich kosmetyków używać do naszych włosów, gdyż on doskonale orientuje się jakie preparaty znajdują się na rynku, wie o nich wszystko i poleci te, które będą odpowiednie dla naszych włosów.

dobry-fryzjer (1)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ