Żółte włosy

1
Żółte włosy
Żółte włosy

Głośno ostatnio o noszeniu się na żółto. Żółte włosy noszą celebrytki, odważne dziewczyny i te mniej również. I nie chodzi nam tu o żółty kolor jaki czasem powstaje podczas nieudanego rozjaśniania, tzw. kurczak. Mowa o soczystym, słonecznym, cytrynowym żółtym kolorze.

Żółte włosy a pielęgnacja

Kolor mocny, rzucający się w oczy tak jak czerwony, zielony lub niebieski. Włosy w tych kolorach tęczy przyciągają wzrok, kuszą odcieniem ale również wymagają częstego odnawiania koloru. Te nietypowe odcienie włosów szybko się wypłukują, choć oprócz pianek koloryzujących i tonerów pojawiły się też trwałe farby z tak intensywnymi kolorami. Nie można zapomnieć o pielęgnacji włosów farbowanych. By kolor nie uciekał szybko pasma powinny być dobrze nawilżone i odżywione. Stosujmy tylko produkty do pielęgnacji przeznaczone specjalnie do włosów koloryzowanych.

Żółte włosy w różnym wydaniu

W poniższej galerii można zauważyć, że jest też możliwość zafarbowania pasm bardziej stonowanym odcieniem żółtego. Jeśli nie macie odwagi lub ochoty na jaskrawy żółty na głowie, a chcecie podążać za modą, zdecydujcie się na stonowany odcień żółtego, żółte pasemka albo żółte ombre!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj