Jaki powinien być dobry fryzjer?

Zastanawiasz się, jaki powinien być dobry fryzjer? Przede wszystkim kompetentny. Najlepiej, żeby był pasjonatem i perfekcjonistą. By był kreatywny, uczestniczył w szkoleniach, poszerzał swoje horyzonty i rozwijał umiejętności.

Profesjonalizm potrzebny jest po to, by stworzyć fryzurę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb – taką, z którą będziesz się dobrze czuć wszędzie: w pracy, w szkole, na imprezie, a także np. w trakcie uprawiania sportu. Dlatego dobry fryzjer wybierze odpowiedni kolor oraz umiejętnie dobierze pielęgnację do każdego rodzaju włosów i skóry głowy. To ważne, bo jego zadaniem jest zadbanie o Twój wizerunek. Podstawą będzie więc zaufanie.

Umiejętności i zaangażowanie

To zaufanie budują jednak nie tylko umiejętności i kompetencje, ale także osobowość samego fryzjera. Już od wejścia do salonu powinna witać Cię przyjazna atmosfera. Na Twój komfort wpłynie też poczucie humoru pracującej tam ekipy.
Gdzie szukać tych wszystkich cech? W którym miejscu znajduje się Twój dobry fryzjer? Odpowiedź jest jedna: w salonie fryzjerskim Berendowicz&Kublin na Warszawskiej Tamce 49 .

Klasyka i nowoczesność

W salonie fryzjerskim B&K Warszawa Tamka 49 pracuje 8 dobrych fryzjerów. Każdy z nich to też inna osobowość – można z nimi podzielić się swoimi życiowymi przemyśleniami, można zrelaksować się i pomilczeć. A przy tym mieć pewność, że usługi fryzjerskie wykonane zostaną na najwyższym poziomie.
Wizyty rozpoczynają się od dokładnych konsultacji. Styliści zadadzą mnóstwo pytań, a każda z odpowiedzi doprowadzi ich do stworzenia idealnej fryzury. Dopasowanej do Twojej osobowości, stylu życia i spełniającej wszystkie Twoje oczekiwania.
Możesz mieć pewność, że Twój dobry fryzjer dobrze Ci doradzi. Może się okazać, że najbardziej odpowiednią fryzurą będzie nieśmiertelna klasyka. A może też okaże się, że Twoje włosy świetnie wyglądać będą w najnowszych trendach. Nie tylko z modowych magazynów, ale też warszawskiego street stylu.

Dobry fryzjer to Twój fryzjer

Dobry fryzjer – Twój fryzjer – musi być więc i kompetentny, i kreatywny. W Berendowicz&Kublin Warszawa Tamka 49 nie znajdziesz rzemieślników. Pracujący tam fryzjerzy to nie tylko profesjonaliści, ale prawdziwi pasjonaci. Wciąż poszukujący inspiracji i rozwijający swoje umiejętności styliści zajmą się Twoimi włosami tak, jak na to zasługujesz – najlepiej.

1 KOMENTARZ

  1. Ja mam swojego magika fryzjerstwa Vitalija z salonu Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. To co ten stylista wyprawia z włosami można określić jednym słowem mistrzostwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ