Dżins i biel, czyli modny look w wersji Kylie Minogue

0
104

Kylie Minogue choć jest kobietą w średnim wieku, wciąż zachwyca wiele z nas swoim młodym wyglądem. To nie tylko kwestia świetniej figury i dającego sukcesy dbania o urodę, ale również skrzętnie dobieranej garderoby. Znajdują się w niej elementy, które świetnie się komponują ze sobą i właściwie zawsze są obowiązkowe w naszej szafie, niezależnie od tego co na dany sezon przewidzieli dla nas projektanci, zarówno krajowi jak i zagraniczni.

Obowiązkowy dżins i biel

Nieodłącznymi częściami garderoby, o której nie może zapominać żadna z nas, są dżins oraz biel. Dają dwa elementy, które mogą stanowić bazę do ciekawych stylizacji, mogą być noszone oddzielnie jak i razem. Niewątpliwie jednak nie może ich zabraknąć w szafie, choćby tej najmniejszej   minimalistycznej. Sprawdzają się na każdą okazję, na stylizację codzienną, na wieczorne wyjście, na randkę, do kina, do pracy i wszędzie tam, gdzie liczy się dobry, aczkolwiek niekoniecznie nudny wygląd. Sedno tkwi w tym, by odpowiednio je dobrać.

W stylu Kylie Minogue

Sekretem Kylie Minogue jest wyczucie w dobieraniu zarówno bieli jak i dżinsu, które pasują do każdego wieku i każdej figury. Przez to styl gwiazdy może być wzorem dla kobiet na całym świecie, które cenią sobie świetny wygląd. Z jednej strony stanowią elementy garderoby będące uniwersalnymi, ponieważ pasują praktycznie na każdą okazję i do wszystkiego. Z drugiej strony są na tyle wielowymiarowe, że pozwalają z powodzeniem dobrać do nich na przykład odblaskowe szpilki, które świetnie skomponują się z całością, nadając jej niepowtarzalnego wyglądu, zachwycającego wręcz. Wciąż świetnie sprawdzają się dżinsy z przetarciami, które znajdziemy w każdym sklepie. Ważne, by dobrać je do swojej figury, a także upodobań: dżinsy rurki, zwężane mniej bądź bardziej,  z prostą nogawką czy też rozszerzane; ciemne, jasne jak i w innych kolorach. Możemy założyć je do pracy, na imprezę jak i na randkę czy też większe wyjście, które nie wymaga od nas balowej sukni. Ten minimalizm w ubiorze wygląda świeżo i świetnie, odmładza i podkreśla atuty. Na tę nawet najbardziej wyszukaną stylizację w stylu wielkiej gwiazdy, nie potrzebujemy wydawać wielkich pieniędzy.

Własny styl za niewielkie pieniądze

Te dwa elementy, które królują w każdym sezonie, z powodzeniem znajdziemy  w secondhandach, po których buszuje coraz więcej z nas. Trudno się dziwić, ponieważ to właśnie tutaj możemy znaleźć odpowiednie elementy garderoby, które z pewnością będą niepowtarzalne. Wystarczy dobrze poszukać by stworzyć własny styl. Z użyciem dżinsu i bieli, jak i innymi elementami garderoby czy też akcesoriami. Można spokojnie wzorować się na stylu Kylie Minogue, a jednocześnie stworzyć stylizację, która będzie niepowtarzalna, a i być może stanie się właśnie wzorem dla innych poszukujących inspiracji kobiet. Dżins i biel powinien zagościć w każdej szafie, chociażby w jednej sztuce lub w kilku. Dżinsów z większą liczbą przetarć, z ozdobami, które sprawdzą się na imprezie bądź te ciemniejsze, bez zbędnych udziwnień, nadające się idealnie do pracy. Podobnie jak i z bielą, która sprawdzi się jako wyjściowa bluzka, marynarka, top pod spód bądź bluzka na upalne popołudnie.

Artykuł przygotowano dzięki uprzejmości i współpracy z Molly.pl, internetowego pasażu z modą damska.

dzins-i-biel (2)

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ