Gadżety do pielęgnacji włosów i zarostu marki Braun – które z nich warto mieć w swoim domu?

0
66
Gadżety marki braun

Gadżety do pielęgnacji włosów i zarostu marki Braun – które z nich warto mieć w swoim domu?

Braun należy do firm, które od lat mogą pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku sprzętów AGD. Największą popularnością cieszą się w ich przypadku produktu do pielęgnacji włosów i zarostu, takie jak prostownice, suszarko-lokówki czy golarki. Na które modele marki Braun postawić, kompletując gadżety do stylizacji włosów i przycinania zarostu? Dowiedz się już teraz.

Suszarka do włosów – czy opłaca się inwestować w droższy model?

Nie ukrywajmy – suszarka do włosów to rzecz, bez której trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie – zwłaszcza gdy wolimy myć głowę tuż przed wyjściem z domu. Czym powinna odznaczać się dobra suszarka? Wysoka moc, opcja zimnego nadmuchu i solidna obudowa – to absolutne minimum, na które musimy zwrócić uwagę, kupując suszarkę do włosów. Twoje włosy wymagają szczególnej pielęgnacji? Upewnij się, czy upatrzona przez Ciebie suszarka będzie posiadała wbudowany jonizator.Po co? Jonizacja to sprytny sposób na zapobieganie puszeniu się włosów i wydobycie z nich maksymalnego blasku. Suszarki z taką funkcją często oznaczone są napisem „ION”.

Czy nowoczesna suszarka do włosów musi być droga? Niekoniecznie! Dowodzi tego model Braun HD385, który mimo niewysokiej ceny – obecnie nieco ponad 130 zł – wyposażony został w dyfuzor, koncentrator, regulator prędkości oraz funkcję chłodnego i zimnego nawiewu.

Suszarko-lokówka – dla tych, którym zależy na czasie

Przepadasz za wszelkiego rodzaju lokami i falami, jednak nie zawsze masz cierpliwość, aby je porządnie wymodelować? Z pomocą przychodzi suszarko-lokówka. Jak sama nazwa wskazuje, nie tylko wysuszy ona Twoje włosy, ale też delikatnie je podkręci.Cena suszarko-lokówek nie należy zazwyczaj do wysokich – rzadko kiedy zapłacisz za nie więcej niż 150-200 zł.

Jednym z popularniejszych urządzeń Braun jest suszarko-lokówka AS 720, wyposażona w nakładki do formowania loków oraz nadawania objętości. Kliknij: https://www.neo24.pl/braunsklep.html i dowiedz się o niej więcej.

Golarka – must have każdego mężczyzny

Niezależnie od tego, czy lubisz golić się kilka razy w tygodniu czy preferujesz gęsto zarośniętą brodę, odpowiednia golarka jest urządzeniem, które z pewnością powinno zagościć w Twojej kosmetyczce. Zanim wyruszysz do sklepu w poszukiwaniu modelu idealnego, zastanów się, które funkcjonalności mają dla Ciebie największe znaczenie: szeroka rozpiętość regulacji długości strzyżenia, możliwość golenia pod wodą, a może tryb ładowania akumulatorowego?

Wybierając golarki Braun, każdy znajdzie coś dla siebie. Do najpopularniejszych modeli tej marki możemy zaliczyć modele takie, jak: golarka Braun Series 9, Braun Series 3300s+ oraz Braun Series 5 5140s Wet & Dry.Ich ceny są bardzo zróżnicowane i wynoszą od nieco ponad 100 aż do 1300 zł. Im wyższa cena, tym, jak łatwo się domyślić, bardziej zaawansowane funkcjonalności.

Zaletą golarek marki Braun jest długi czas tępienia się ostrzy. Oznacz to, że koszt ich regularnej wymiany w ostatecznym rachunku wyniesie Cię znacznie mniej, niż ma to miejsce w niektórych konkurencyjnych modelach.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ