Olejek w kremie Elseve L’oreal

0
125

Olejek w kremie Elseve L’oreal

Odżywczy krem bez spłukiwania – olejek w kremie – od L’oreal, to produkt do włosów, który ma odżywić i wygładzić nasze włosy, nadając im piękny blask.

6 olejów kwiatowych:

  • Olejek rumiankowy –  nadający blask
  • Olejek lniany –  nawilżający
  • Olejek słonecznikowy –  odżywiający
  • Olejek z kwiatu lotosu –  zmiękczający włosy
  • Olejek z gardenii tahitańskiej – zapobiega wysuszaniu
  • Olejek różany – pielęgnacyjny

Te olejki zawarte w kremie nakładamy bez spłukiwania na włosy, postać kremu szybko się wchłania i ma oszałamiający zapach. Te zapach naprawdę jest bardzo przyjemny, co ważne: pozostaje też we włosach.

Możemy nakładać go na włosy wilgotne, przed suszeniem (jako ochronny specyfik) oraz na włosy suche, by nawilżyć i odżywić je, również poprawić wizualnie nasze pasma. Gdy nakładamy na suche włosy, pamiętajmy o niewielkiej ilości, nie chcemy przecież, by wyglądały na tłuste.

Ten krem z olejkami docenią szczególnie blondynki, dziewczyny z puszącymi włosami i te, które bardzo często stosują prostownicę i ich włosy wymagają dodatkowej pielęgnacji.

Stosuję go nie po każdym myciu włosów. Jestem zadowolona, szczególnie ten zapach jest niezwykle piękny i relaksujący. Zazwyczaj używam go wraz z eliksirem odbudowującym Elseve Magiczna Moc Olejków, który wcieram w końcówki. Wtedy efekt odżywienia jest jeszcze lepszy. Mogę spokojnie polecić ten produkt, wiem, że gdy skończy mi się ta tubka z magiczną mocą sześciu olejków, na pewno kupię kolejną. Cena jest zadowalająca, a rezultaty bardzo korzystne.

olejek w kremie

Ciekawe artykuły znajdziecie również w magazynie internetowym codziennosc.eu

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ