LG & CHI Colormaster – rewolucja w koloryzacji włosów

0
LG & CHI Colormaster – rewolucja w koloryzacji włosów
LG & CHI Colormaster to innowacyjny cyfrowy system produkcji farb, który powstał dzięki współpracy dwóch znanych na całym świecie marek.

Doświadczenie w branży narzędzi i kosmetyków fryzjerskich oraz szeroka wiedza na temat zaawansowanych technologii to połączenie, dzięki któremu fryzjerzy i styliści mogą korzystać z nowoczesnego rozwiązania umożliwiającego tworzenie środków do koloryzacji na miejscu w salonie!

LG H&H jest marką należącą do południowokoreańskiego koncernu LG, który powstał w 1947 r. Firma działa w branży elektronicznej i chemicznej, bardzo duży nacisk kładąc na rozwój nowoczesnych, bardzo zaawansowanych technologii. LG Household & HealthCare posiada rozwinięty dział Reaserch & Development, który opracowuje innowacyjne technologie z zakresu produkcji kosmetyków i rozwiązań dotyczących zdrowia i urody. To właśnie należący do niego inżynierowie pomogli stworzyć innowacyjny system LG & CHI Colormaster.

CHI to marka należąca do amerykańskiego koncernu Farouk Systems, Inc. założonego przez Farouka Shamiego, biznesmena i fryzjera, który jako pierwszy opracował farbę bez amoniaku i opatentował 27 nowych rozwiązań technologicznych w znacznym stopniu wpływających na komfort i jakość pracy fryzjerów i stylistów. Obecnie marka eksportuje swoje produkty do 106 krajów na całym świecie. Nazwa CHI to skrót od Cationic Hydration Interlink, zaawansowanej technologii wykorzystywanej do produkcji kosmetyków.

Nieograniczone możliwości podczas koloryzacji!

Nieskończenie wiele kolorów = dowolny efekt farbowania

LG & CHI Colormaster to prawdziwa rewolucja w koloryzacji włosów. Dzięki cyfrowemu systemowi produkcji farb można osiągnąć dowolny artystyczny efekt i dobrać odcień idealnie odpowiadający oczekiwaniom klienta. Zapomnij o ograniczeniach i puść wodze wyobraźni, tworząc i dobierając kolory z nieskończonej palety CHI!

Co sprawia, że urządzenie daje tak szerokie możliwości?

 • 108 kolorów podstawowych i 8 preparatów zapewniających dodatkowe efekty umożliwia stworzenie dowolnego odcienia.
 • Wbudowane czujniki gwarantują precyzję podczas przygotowywania farb.
 • System oferuje 30 000 gotowych receptur, można też tworzyć je samodzielnie od podstaw.
 • Bez problemu można uzyskać chłodne odcienie bez żółtych tonów.
 • Maszyna tworzy preparaty pokrywające siwe włosy w 100%.
 • Każdą farbę da się tonować na 3 poziomach.
 • Koloryzacja jest skuteczna nawet na nieumytych włosach.
 • Efekt zabiegu jest całkowicie przewidywalny dzięki możliwości wykonania symulacji – wystarczy wgrać zdjęcie włosów klienta lub klientki do systemu i cyfrowo nałożyć na włosy wybrany odcień!
 • Oszczędność farby.
 • Kontrola nad zużyciem farb w salonie – dzięki maszynie właściciel salonu wie, ile dany fryzjer zużył farby dla konkretnej klientki!

Co ważne, każdy kolor, niezależnie od tego, czy został przygotowany według gotowej receptury czy własnych wytycznych, można odtworzyć. Dane produkowanych przez LG & CHI Colormaster odcieni są automatycznie zapamiętywane w systemie, w każdej chwili można je odszukać i wykorzystać ponownie lub dowolnie modyfikować.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Bez amoniaku = bez podrażnień skóry, bez szkodliwych oparów, bez reakcji alergicznych

Maszyna LG & CHI Colormaster tworzy farby trwałe i półtrwałe najwyższej jakości gwarantowanej przez CHI. To niezwykle skuteczne środki do koloryzacji, dające intensywny, głęboki i nasycony kolor. Farby doskonale penetrują strukturę włosa, nie powodując jej uszkodzenia. Nie wysuszają pasm, pozostawiając je miękkie, gładkie i lśniące.

Ich formuły są wolne od amoniaku i PPD (parafenylenodiaminy), nie mają więc właściwości drażniących ani uczulających. Dzięki temu koloryzacja jest w pełni bezpieczna dla włosów i skóry głowy, a także dla zdrowia klienta i osoby przeprowadzającej zabieg. Nie podrażniają rąk, skalpu, nie wydzielają drażniących oparów, które źle wpływają na drogi oddechowe i powodują złe samopoczucie.

 

Lepsza organizacja pracy w nowoczesnym stylu

Łatwe w obsłudze oprogramowanie = oszczędność czasu

Cyfrowy system produkcji farb LG & CHI Colormaster to również wygoda i oszczędność czasu w trakcie codziennej pracy. Papierowe kalendarze i notatniki to przeszłość – dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu możesz zebrać wszystkie ważne dane dotyczące swoich klientów, ich poprzednich wizyt i wykonywanych dotąd koloryzacji w jednym miejscu. Doskonała organizacja z LG & CHI Colormaster to przede wszystkim:

 • wszystkie ważne informacje dostępne w kilka sekund, również z poziomu aplikacji mobilnej – zarówno te dotyczące klientów, jak i przygotowywanych kolorów;
 • łatwa inwentaryzacja – maszyna wykorzystuje tylko 12 kanistrów (potrzebny jest jedynie mały zapas produktów);
 • funkcja automatycznego zapisu, kiedy dany kanister został ostatnio użyty i w ilu procentach jest zużyty.

Ponadto LG & CHI Colormaster zdecydowanie ułatwia komunikację z klientami. Przed zabiegiem możesz pokazać im nie tylko przygotowywany odcień i dowolnie modyfikować go według ich wytycznych, ale również zaprezentować, jak będzie wyglądał na ich włosach. To sprawi, że efekt koloryzacji zawsze będzie taki, jak tego oczekują!

 

Ekologiczne podejście do koloryzacji

Kanistry wielokrotnego użytku = mniej odpadów

Wykorzystywanie LG & CHI Colormaster to również troska o środowisko naturalne. Dzięki maszynie ograniczysz powstawanie odpadów w trakcie zabiegu koloryzacji aż o 30% w porównaniu do stosowania tradycyjnych farb!

Poznaj przyszłość koloryzacji włosów!

Jak działa LG & CHI Colormaster? System automatycznie miesza kolory w odpowiednich proporcjach, tworząc środki do koloryzacji według wskazanych wytycznych. Urządzenie wyposażone jest w 12 kanistrów. Aby ustawić parametry wybranego odcienia, wystarczy skorzystać ekranu dotykowego lub z dedykowanej aplikacji na telefon lub tablet. Proces tworzenia farby zajmuje maksymalnie 2 minuty.

Urządzenie jest stale udoskonalane przez inżynierów współpracujących z markami CHI oraz LG H&H. Dzięki ciągłym aktualizacjom system staje się coraz bardziej dopasowany do potrzeb użytkowników i jeszcze łatwiejszy w obsłudze!

Praktyczne rozwiązania ułatwiające pracę

Nowoczesne rozwiązania technologiczne = wygoda na co dzień

Jakie są zatem praktyczne zalety LG & CHI Colormaster?

 • Czytelny ekran dotykowy umożliwia łatwy dostęp do danych oraz błyskawiczne ustawienie, przeanalizowanie i zapamiętanie parametrów wybranego koloru.
 • Dedykowana aplikacja mobilna usprawnia obsługę urządzenia z każdego miejsca w pomieszczeniu.
 • System komunikacji głosowej oraz lampki sygnalizacyjne i kontrolki zwiększają kontrolę nad pracą sprzętu i etapami przygotowania farby.
 • Intuicyjny interfejs został zaprojektowany w taki sposób, by nawet niedoświadczony użytkownik był w stanie obsłużyć go bez problemu.
 • Cicha praca sprawia, że sprzęt może działać, nie przeszkadzając osobom przebywającym w salonie.
 • Przeszklenia pozwalają obserwować na bieżąco proces tworzenia farby.
 • Obudowa ze stali nierdzewnej jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.
 • Zapamiętywanie koloru przypisanego do danej klientki.

Maszyna automatycznie miesza farby, dzięki czemu nie trzeba robić tego ręcznie. To pozwala uniknąć niepotrzebnego obciążania nadgarstka!

 

Koloryzacja włosów nigdy dotąd nie dawała tak wielu możliwości!

W jaki sposób LG & CHI Colormaster wpływa na codzienną pracę w salonie fryzjerskim? To przede wszystkim:

 • możliwość uzyskania dowolnego artystycznego efektu zgodnego z oczekiwaniami klienta lub wizją fryzjera lub stylisty;
 • szansa na tworzenie unikalnych stylizacji i swobodnego eksperymentowania z kolorem;
 • błyskawiczny dostęp do zapisanych w systemie danych dotyczących odcieni;
 • pełna przewidywalność efektów farbowania;
 • lepsza komunikacja z klientami;
 • skrócenie przygotowań przed zabiegiem do minimum;
 • zmniejszenie ilości odpadów.

Dzięki LG & CHI Colormaster spełnisz oczekiwania wobec koloryzacji zarówno swoje, jak i klientów, poszerzysz ofertę salonu i ułatwisz sobie oraz swoim pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków. Skontaktuj się z przedstawicielem Farouk Systems Polska w swoim regonie oraz dowiedz się więcej o innowacyjnym urządzeniu LG & CHI Color Master!

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj