Niezbędnik panny młodej: jakie gadżety i dodatki wybrać?

0
Niezbędnik panny młodej: jakie gadżety i dodatki wybrać?
Oprócz wyboru tej jedynej, wymarzonej sukni przed Tobą także inne zakupy. O tym, że panna młoda potrzebuje butów, biżuterii czy kwiatów nie trzeba chyba nikogo informować. My podpowiadamy, jakie dodatki przydadzą się nie tylko podczas uroczystości, ale również przed nią i po jej zakończeniu. Możesz kupić je sama lub podsunąć świadkowej jako pomysły na prezent!

Planer ślubny – bez niego ani rusz!

Planer ślubny to absolutny must have każdej panny młodej; z pewnością przyznasz nam rację w momencie pierwszej kryzysowej sytuacji, takiej jak zaginiona lista gości czy numer telefonu do zespołu weselnego. Oczywiście możesz rozpisać wszystkie ślubne zadania i harmonogramy w formie tabeli na komputerze, jednak… trudno oprzeć się pięknie wydanym planerom ślubnym, prawda? Są nie tylko praktyczne, ale również śliczne, dzięki czemu korzystanie z nich to czysta przyjemność. Dobrym pomysłem jest także planer ślubny online, dzięki któremu wszystkie najważniejsze informacje masz zawsze pod ręką. Co powinno znaleźć się w planerze ślubnym?

  • Harmonogram uroczystości
  • Lista zadań przedślubnych
  • Najważniejsze daty
  • Lista gości wraz z adresami i informacjami o specjalnych dietach
  • Kontakty do firm i usługodawców

Sukienki i dodatki dla druhen – wyróżnij swoje przyjaciółki

Orszak druhen to anglosaski zwyczaj, który coraz częściej pojawia się także na polskich ślubach. I dobrze, ponieważ to naprawdę piękna tradycja, a każdej pannie młodej przyda się wsparcie przyjaciółek w tak ważnym dniu. Jeśli chcesz, by wszystkie druhny były ubrane podobnie, zamów dla nich takie same lub podobne sukienki na ślub. Takie rozwiązanie świetnie prezentuje się nie tylko na zdjęciach! Jeśli druhny wolą samodzielnie wybierać sukienki, poproś o jednolity kolor i przygotuj dla nich niewielkie bukiety kwiatów lub modne korsarze.

Welon czy wianek? A może jedno i drugie?

Welon panny młodej to zdecydowanie jeden z najważniejszych symboli ślubnych; nie jest to jednak obowiązkowy element ślubnej stylizacji. Możesz spokojnie zrezygnować z niego na rzecz wianka czy diademu lub zdecydować się na połączenie tych elementów. Wybór ślubnych welonów jest naprawdę ogromny, począwszy od długich, ozdobnych welonów katedralnych po delikatniejsze, zwiewne i krótkie propozycje. Jeśli podczas oczepin planujesz rzucać za siebie welon, zadbaj o zamiennik dla modelu, który planujesz założyć na ślub – to w końcu piękna pamiątka, do której będziesz wracać z sentymentem przez długie lata!

A po uroczystości?

Choć niektóre wesela potrafią zakończyć się nawet kilka godzin po wschodzie słońca, warto zainwestować w gadżety na noc poślubną – w końcu możecie wykorzystać je także przy innej okazji! Seksowna bielizna, erotyczne zabawki, zmysłowe perfumy, olejki do masażu… Takie dodatki doskonale sprawdzą się także jako prezent na wieczór panieński dla panny młodej. Stylowe, zmysłowe gadżety nie mają przecież nic wspólnego z wulgarnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj